ILU JA MOOD

Kevad toob seelikud tänavatele: kuidas peatada tselluliit?

Naturaalne näo- ja kehakoorija MARK Scrub kevadkampaania, www.markscrub.ee

Nüüd on asi ametlik! Talv on möödas ja alanud on kevad. See teeb meele rõõmsaks kindlasti paljudel. Kevad toob tänavatele kaherattalised ja seelikud. Neid kahte nimetatakse hellitavalt ka kevadekuulutajateks. Mida lühem seelik, seda kaunimad peavad olema selle alt väljaulatuvad jalad. Tselluliit siin võimust võtta ei tohi!

Tselluliit on iga naise õudusunenägu. Seda nahaalust rasva esineb enamasti naiste tuharatel, käsivartel, reitel ja alakõhul. Tselluliidi põhjustajaks peetakse naissuguhormooni östrogeeni, mis mõjutab rasva ladestumist kehas. Seda põhjustavad ka kitsad riided, halb vereringe, vähene treening ja stress. Tselluliiti tekitavad toiduained on maiustused ja küllastunud rasvad, mis annavad hulgaliselt kaloreid. Head ei tee ka sai, riis ja kartul, mis soodustavad rasvade ladestumist ning kofeiin, sool ja alkohol.

Kuidas aga vabaneda tselluliidist ja takistada selle arengut? 

Head nõu annab oma blogis MARK Scrub! NB! Kevade alguse puhul on kõik MARKi näo- ja kehakoorijad ning muud MARKi tooted tervelt 20% soodsamad, kui kasutad SOODUSKUPONGI “Kevad”! Kiirusta, sest kampaania kestab kõigest märtsi lõpuni! 😉 www.markscrub.ee

WOWEesti.ee soovib kõikidele ilusat kevade algust!

tselluliit
Naturaalne näo- ja kehakoorija MARK Scrub hoolitseb sinu naha eest! Foto: PantherMedia/Scanpix

 

 

Back to top button
Close