ILU JA MOODNAISTEPÄEV

Kingi oma kallimale tervist ja noorust tunnustatud Dr.OHHIRA® abiga

Et Su kallim või sõber oleks alati terve ja rõõmus, kingi talle seekordseks sõbrapäevaks tervist ja elujõudu! 

Dr.OHHIRA® probiootikum on ainus elavate piimhappebakteritega toidulisand Eestis. See turgutab kogu immuunsüsteemi, soodustab toitainete ja mineraalide omastamist, pärsib haigusi tekitavate bakterite kasvu.    

Dr.OHHIRA® Magoroku nahaõli ja probiootilise Kampuku iluseebi komplekt – kingib beebipehme, sileda ja terve naha. 

Dr.OHHIRA® Magoroku nahaõli on tugevatoimeline naha niisutaja, tasakaalustaja ja toitja, mille võime säilitada kollageenikiudude välimust ja struktuuri ning toetada naharakkude tervislikku uuenemist, on teinud sellest tundliku ja küpse naha lemmiku. Magoroku nahaõli aitab taastada naha loomulikku tasakaalu ja kaitsevõimet. Sobib ka eriti tundlikule, õrnale nahale ja nahaärrituste leevendamiseks. 

Dr.OHHIRA® Kampuku iluseep – palju enamat, kui lihtsalt seep!
Ohtralt ilumaailma auhindu noppinud probiootiline seep puhastab nahka õrnalt ja aitab tasakaalustada selle loomulikku mikrofloorat. Kampuku iluseep sobib oma unikaalsete omaduste poolest asendama nii näopesuvahtu, kehakreemi, deodoranti, imtiimpesu -kui ka raseerimisgeeli. Nahk jääb mõnusalt pehme, terve ja särav. Sobib oivaliselt ka beebi õrna naha puhastamiseks. 

WOW soovitab!
Meie keha on meie tempel, hoolitse selle eest parima kvaliteediga!

Dr.OHHIRA® Magoroku nahaõli ja probiootilise Kampuku iluseebi komplekt– kingib beebipehme, sileda ja terve naha. TÄIUSLIK KINGITUS!

Back to top button
Close