ILU JA MOOD

Kogemuslugu: Lõpp katkistele suunurkadele ja narmendavatele küünenahkadele!

Sügis on käes ja päevad muutuvad aina pimedamaks. Sellega seoses võib keha aga erinevatest puudustest ja vajadustest märku andma hakata.

Igal sügisel hakkavad mul lisaks huulte lõhenemisele ka suurnurgad lõhenema. Olen teinud ära kõik imeproovid, et põhjusest aru saada. Tervis on korras ja verenäidud head. Võtan vitamiine ja joon vett, aga siiski on mure huultega suur.

Olin väga pikka aega õnnetu, sest mitte miski polnud suutnud juba aastaid mind aidata.

Nüüd ma leidsin imerelva – Dr.Ohhira Magoroku nahahooldusõli. Sain selle juba kunagi ammu sõbranna käest kingituseks, ning olles lugenud selle õli kasutusjuhendit mõtlesin, et proovin oma katkisi suunurki sellega ravida.

Ma ei satu kunagi reeglina ühestki ilutootest vaimustusse. Aga käsi südamel, juba esimene kasutuskord muutis mu suunurgad juba palju paremaks. Suurest vaimustusest ravisin oma suunurki veel 3 päeva ning haavad olid paranenud juba 4 päevaga!

Ma ei suuda oma hämmingut varjata, ausalt!

Asusin kohe toodet googeldama ning uurisin põhjalikult, milleks ma veel seda imeõli kasutada saaksin.

Dr. Ohhira nahahooldusõli on tänaseks väljavahetanud väga palju apteegiravimeid – niisutan sellega oma huuli, kasutan kätekreemina ning otseloomulikult aitab see ka imehästi narmendavate küünenahkade vastu.

Isegi minu ürgmees kasutab seda õli suure ilma suurema kärata.

Ma lihtsalt pidin oma head ilunippi teiega jagama!

Kui sinul on ilunippe mida soovid teistega jagada, siis kirjuta [email protected]!

Back to top button
Close