AUTO

KOGEMUSLUGU: Mis saab siis, kui sinu auto sind alt veab? DeLuxe Autorent tuli mulle appi!

Olen juhilubade omanik ja igapäevane autokasutaja juba viimased seitseteist aastat. Olen harjunud enda armsate “mürakarudega” ja autode valikul olen terve elu olnud pigem “printsess”, et autod peavad suured ja mugavad olema. Päris Ferrarist võin ma endiselt siiamaani vaid unistada.

Olen ülimalt mugav inimene, elan kesklinnas ning igapäevaselt eelistan jalakäimisele autoga kiirelt kohtumiselt kohtumisele põrutada.

Tavaline neljapäev.  Päike paistab, naudin oma pikka kodust hommikut ning valmistun sõitma Rakverre, ühe tähtsama kliendi juurde kohtumisele. Mulle kohaselt, olen ma oma graafiku piinliku täpsusega paika pannud, et õigeaegselt kohal olla. Aga jätan endale 30 minutit varu.

Olen oma mõnusa hommikukohvi ära joonud, näen suurepärane välja ning suure enesekindlusega istun oma armsasse autosse ning käivitan selle … võite ise juba aimata, mis juhtus.

Korraga värvus terve armatuur tuledest punaseks ja mu truu sõber otsustas mulle väga olulisel hommikul lihtsalt korralikult käru keerata…

Ma lihtsalt tundsin, kuidas korraga kogu mu päev kokku kokkus. Ja seda sõna otses mõttes. Ma ei saanud oma kohtumist ära jätta ning veel vähem seda edasi lükata.

No hästi. Mis ma nüüd siis teen?

Õnneks tuli mulle appi Facebook ning sealt meenus mulle DeLuxe Autorent. Olen ennegi niisama nende säravvalgeid autosid piilunud. Olgem ausad, need jäävad silma. Kellele siis ei meeldiks särava valge nurrumootoriga linnas ringi sõita?

Valin numbri. Hing on ärev, sest tean, et enamik nende autosid on alati rendis. Vastab rõõmsa häälega meesterahvas, kellele oma mure ära kurdan ja tema konkreetne vastus on mulle: “ Auto, mis ma soovin on saadaval ja ootab mind juba”.

Tundsin, et päev saab veel päästetud.

Võtan oma “alla andnud” masinast oma kolm asja ja tellin takso.

Vähem kui 10 minutiga olen ma kohal. Ning taksost väljudes ootab mind minu valitud rendiauto – Porshe Panamera – valge muidugi!

Kindlasti mu uus lemmikauto!

Auto on puhas, lausa läikis. Ja teate, hind oli ka soodne!

Mõtlesin endamisi, et kuna ma Ferrarit nagunii lähiajal ei saa, teen siis oma päeva paremaks teise oma lemmikuga – Porschega!

Rendifirma omanik on nägus mees, Kristjan Valm,  kes mõistes minu hilinemist mulle kiirelt paberid vormistab ning võtmed ulatab.

Tundsin, kuidas minu hinge taas rahu puges ning sain oma sõitu kohtumisele alustada.

Auto oli mugav ja mõnusalt äkiline. Täpselt see, mida ma sellel hetkel vajasin. Kiire ja sujuv sõit kohtumisele. Sain selle kaunitariga mitu päeva ringi sõita, kuna mu enda auto oli remondis.

Mõned päevad hiljem avastasin nende Facebooki lehelt, et varsti on võimalus ka ärimagnaatide lemmikut – Bentleyt– rentida. Kindlapeale minek! Selle auto ma proovin ka kindlasti ära ja seda juba seekord enda lõbuks. Miks mitte üks luksuslik puhkus endale kuskil SPA-s lubada ning ääretult mugavalt luksusliku autoga sinna sõita. Hing juba ihkab puhkust.

DeLuxe Autorent päästis mu päeva ja tähtsa kliendikohtumise! Aitäh Kristjanile, et mulle nii kiirelt abikäe andsid!

Kui ka sina arvad, et pead kogema maksimaalselt luksust, siis võta julgelt ühendust SIIT!

Back to top button
Close