TERVIS

Korea teadlased leidsid COVID-19 pärssiva aine

Hiljutine uuring tõmbab tähelepanu meditsiini kogukonnale, väites, et astelpaju piimhappebakterid võivad ohjeldada uue koroonaviiruse levikut, pärssides selle energiaallika-puriini aktiveerimist.

Uurimisrühm Ehwa Womans University Medical Center-ist kinnitab, et probiootilistel bakteritel, mis on saadud astelpaju marja kääritamisel, on palju Lactobacillus gasserit (L.gasseri), mis represseerib puriini aktiveerimist, vajalikku energiaallikat uue koroonaviiruse mutatsiooniks.

Uurimisrühm leidis L.gasseri tsütokiini tegevusega seotud ja soolekepikesega (Escherichia coli), mis põhjustab põiepõletikku, eksperimentide läbiviimisel.

 Uroloogia osakonnast Professor Yoon Ha-na juhtimisel teadlased avastasid ka, et astelpaju marjal oli ohtralt ehstreptococcus thermophilust ja Lactobacillus rhamnosust, millel on sama keemiline seondumissait COVID-19-ga ja mõjutab proteiini tegevust AIDS-is. Ühtlasi kinnitasid nad ka 9 antioksüdanti, 6 mineraali ja 16 aminohapet.

Professor Yoon Ha-na Ehwa Womans University Medical Center uroloogia osakonnast.

Tianjinist, Nankai Ülikoolist Professor Ruan Jishou juhtis uurimisrühma Hiinas, mis hiljuti avastas, et COVID-19 mutatsioon on inimese kehas sarnane EBOLA-le ja AIDS-i viirusele. Nad väidavad, et uus koroonaviirus tekitab S-proteiini, et ellu jääda inimese kehas. S-proteiin ühendub rakumembraaniga ja ründab puriini, et omandada energiat replikatsiooniks.

Ka Korea kasutab AIDS-i ravimeid, et ravida COVID-19 patsiente pärssides proteolüütilise ensüümi tegevust. Patsiendi sümptomid paranesid märkimisväärselt paar päeva pärast Kaletrat ja AIDS-i ravimeid.

Professor Yoon eeldab astelpaju marja probiootiliselt bakterilt täiendavat ravi, takistades COVID-19 levikut, pärssides puriini tegevust.

„Ma usun, et probiootiline bakter töötab täiendava ravina ennetades COVID-19 ja rakendab sama mehhanismi täiendavatel uuringutel, sealhulgas tsüstiidi ja hüperlipideemia korral,“ lausus Professor Yoon.

Professor Jeong Goo-bo, Ülikoolist Gachon Lee Gil Ya Cancer and Diabetes Institute, lisas ka, et “Ma usun, et L.gasseri, taimedest pärinev, võib olla efektiivne COVID-19 leviku tõkestamisel, sest see mõjutab puriini ensüümi, AIDS-i, hepatiidi, Ebola ja COVID-19 viiruse energiaallikat.“

Imemari astelpaju toob kõigile tervst!

Orginaalartikkel on loetav SIIT!

Tõlkis: Laura-Ly Uussaar

Uudise saatis EESTI MAHE ASTELPAJU!

WOW! soovitab

Kui soovite tervist turgutada ja immunsust suurendada, siis saab neilt tellida mahe Astelpaju tooteid.

Head tervist!

Back to top button
Close