ILU JA MOOD

Kriss Soonik disainis Ulaka Kaunitari butiigile spetsiaalse kollektsiooni

Erikollektsiooni esmaesitlus toimus 6. detsembril Atelier sisutusstuudios Raua tänaval.

Müüki tulevad uued erimudelid Ulaka Kaunitari pesupoodi Pärnu mnt. 36 alates tänasest. Tegemist on limiteeritud eksklusiivse kollektsiooniga, mida ei müüda kusagil mujal maailmas.

Disainer Kriss Soonik-Käärmann ise ütleb niimoodi koostöö kohta: “Kuna Kriss Soonik brändil on lähenemas 10. juubel ning Ulakas Kaunitar oli meie esimene koostööpartner Eestis, siis otsustasime luua erikollektsiooni ainult Ulakale Kaunitarile. Sinna on kaasatud erksad värvid ja detailid, mis sobivad ideaalselt just sellele kelmikale pesupoele.”

Kollektsiooni vallatud pesukomplektid, trippidega pluusid, bodid ning wrapid, sobivad imeliselt kallimale jõulukingiks. Ulakale Kaunitarile kohaselt on kõik tooted ulakad.

Ulakas Kaunitar on vallatu pesupood, mis on loodud naistele ja paaridele, kes soovivad oma ööd ning päevad muuta väikeseks fantaasiarikkaks seikluseks. Ulakas Kaunitar on uhke, et on saanud esindada ja pakkuda Kriss Sooniku pesu juba aastast 2011. Pärnu mnt 36 asuvast butiigist leiab pesu, lelud, aksessuaarid ja kuhjaga häid nõuandeid.

Sõbrannade seltskonnale pakutakse võimalust kaupluses tähistada ka tüdrukuteõhtut või sünnipäeva koos vallatu tuuriga – ulakate mänguasjade ja saladuste tutvustamine ning nippide jagamine. Paarid on oodatud kahekesi vallatusi lähemalt uurima Õhtu Kallimaga paketi raames.

Eilsel sündmusel kostitas Möet Chandon shampanja  külalisi kihisevate jookidega Sündmust korraldas Stiilikanal.

Kriss Sooniku erikollektsioon on saadaval butiigis Ulakas Kaunitar, (Pärnu mnt 36)

Back to top button
Close