KUHU MINNA

Kutse peole: LIVING ROOM vol 5 @9/11

Sellel reedel on Tallinnas, klubis 9/11 võimalus väisata sündmust, mis teeb silmad ette väga paljudele üritustele oma konseptsiooni ja detailirohkuse poolest. Püüdsime kinni sündmuse korraldaja TAAVI TIIRMAA ning uurisime, millega ta juba seekord oma üritusel üllatab.


Kuidas sündis selline mõte, et korraldada sündmus nimega “Living Room”?

Living room sündis, kuna tundsin, et pealinna pidudemaastikul on puudu sündmus, kus sa saaksid end tunda mõnusalt nagu elutoas. Tahad lööd parimate sõpradega tantsu nagu keegi ei vaataks või hoopis sätid end mõnusalt diivanisse/tugitooli ja lased heal muusikal teha kõrvapai. Seda siis tingimusel, et sa ei pea kordagi tantsusaalist lahkuma. Kõige selle juures ümbritseb sind hea hubane atmosfäär ning turvaline keskkond.

Mille poolest erineb ta teistest pidudest?

Paljugi sai öeldud juba eelmises vastuses, kuid kindlasti on olnud eesmärgiks omaette luua vahetu suhtlus DJ ja külastaja vahel. Olgu selleks sõbralik patsutus õlale või siis mõni koos tehtud tantsusamm, igaljuhul on see meeldiv kogemus mõlemale.

Mitmes pidu see juba on?

Tegemist on siis juba viiendat korda aset leidva avaliku sündmusega. Samas tuleb nentida, et selline kontseptsioon on leidnud väga palju positiivset vastukaja. Seepärast oleme oma külaliste rõõmuks alustanud igakuiset live-ülekannete sarja erinevatest elutubadest ja erilistest asukohtadest, mida võib jälgida Living Roomi nime kandvalt FB lehelt.

Living Room vol 3

Tuleviku eesmärgiks on pakkuda oma parimatele külastajatele võimalust kaasa lüüa sellistel mõnusatel õhtustel helirännakutel ja tulla publikuks.

Kellele antud üritus mõeldud on?

Pidu on mõeldud kõigile positiivse ellusuhtumisega inimestele, kes peavad lugu erinevatest house muusika šanritest ja heast koosveedetud ajast.

Kes esinevad seekordsel peol, kuidas neid DJ-sid kirjeldad?

Seekordselt astuvad ülesse kolm klubi 9/11 resident DJ-d: Taavi Tiirmaa, Instant Messenger ja Sound Architect. Nendele lisaks annab õhtule hoogu üks väga omanäolise käekirjaga andekas helivõlur, Romet Preismann. 

Milliseid vaibe on peolt oodata?

Õhtu jooksul viiakse Teid kindlasti rändama erinevatele heliradadele, alustades deep house sügavatest nootidest, põristavast afro housest kuni lendlevate šedöövriteni progressive housest. Kindlasti on omal kohal ka meloodilisemad hetked ja tummisemad vibratsioonid.
Kokkuvõtteks võib öelda, et tuleb üks korralik seiklus, kus artistid täiustavad teineteist ning õhtu on ülesehitatud helirännakule kui tervikule.

Mida peale hea muusika veel teha ja kogeda saab?

Peale muusika ja mõnusa olemise pakume võimalust oma külalistele lasta tehaendale meelepäraseid UV kehamaalinguid, mida viib läbi kunstnik  Fada Wonderland.

Lounge alas presenteerime pea aasta eestist eemal olnud ja maailmas inspiratsiooni kogumas käinud india juurtega kunstniku Jineshi tehtud töid. Jinesh tegeleb väga omapärase joonistuskunstiga milleks on punktillism, pointillism inglise k. Tema tegemistega saab samuti tutvuda Creepy and trippy FB lehelt.

Lisaks seame ülesse suure lõuendi, kus kõigil soovijail on võimalus osaleda UV ühismaaligu loomisel.Rohkem ma hetkel ei avalikustaks sest midagi võiks ju üllatuseks ka jääda. 🙂

Back to top button
Close