MÜSTIKA

Kuuhoroskoop – Aprill 2019

Jäär: Aprill toob väljakuteid tegelda enda egoga. Oled olnud ehk liialt võimujanune ja sellega nii mõnegi hea sõbra pisut eemale ehmatanud. Nüüd märkad seda ja püüad olukorda heastada. Samas oled tööalaselt saavutanud tõenäoliselt nii mõnegi võidu või välja tulnud esiotsa lootusetuna näivast olukorrast. Aprillis saad võidukarika aukohale asetada. Oled selle ära teeninud. Kõik ülesanded, mis sulle praegu antakse, tunduvad esmapilgul liiga rasked, aga kui veidi süvened, ei ole neis midagi üleloomulikku ja kui end kokku võtad, oskad neid kenasti täita. Püüa rahustada oma tuliseid kirgi ja olukorrad laabuvad.

Sõnn: Aprillis möllavad sinus kõik jõud, elurõõm, impulsiivsus, fanaatiline vaimustus ja ka kannatamatus. Tahad kõike mitte kohe, vaid otsekohe. Tundub, et sul on koguaeg kiire ja pinge on koguaeg haripunktis. Samas sulatab see ka jäised olukorrad, mis on talve jooksul sinusse ladestunud. See lisab sulle tubli annuse soojust ja kütkestavat sarmi. Sul tuleb vabaneda nii mõnestki vanast koormast ja võibolla ka mõnest suhtest või inimesest sinu elus. See kõik on vajalik selleks, et sa ei kannaks kaasas vana ja tarbetut taaka ja puhastaksid end vanast, et uus saaaks asemele tulla. Kui need muutused tunduvadki katastroofina, siis tegelikult märkad hiljem, et see oli hoopis kergendav protsess.

Kaksikud: Üritad aprillis pidevalt endale vabandusi otsida, miks ei saa üht või teist asja teha või kuhugi minna või midagi muuta. Peidad justkui pea liiva ja teeskled, et siis probleem kaob. Tead tegelikult väga hästi, et probleem tuleb siiski lahendada ja kui endale õlale koputad, siis hakkavad ka muutused tasapisi toimuma. Püüa võitu saada enda sisemistest hirmudest ja tõketest enda sees. Need on vaid su enda loodud barrikaadid, mille taha varjud. Muutused mõnes valdkonnas on vältimatud, et saaksid jätkata värskelt ja puhtalt lehelt. Kui midagi on vaja selja taha jätta, siis tee seda. See juhtub nagunii, isegi siis, kui sa ise selleks midagi ette ei võta. Olukord on siis lihtsalt kergemini talutav kui sa ise muutusi ei blokeeri.

Vähk: Kevad muudab sinugi pisut kärsituks ja tunned justkui hakkaksid ärkama talveunest. Nii see ongi, sinus tõstab pead elurõõm ja vajadus ennast arendada ja midagi uut õppida. Selleks on ka kõik võimalused avatud. Oled julge proovima, katsetama ja riskima asju, mida siiani ette võtta ei tihanud. Aprill on tulvil võimalustest enda võimed ja oskused proovile panna. Kõik tundub võistlusena, mida sa siiski kartma ei pea, sest nendes pole ohtu sinu heaolule ega tervisele. Kui julguse säilitad, on sul praegu palju võimalusi tuua enda ellu häid muutusi ja palju arendavaid teadmisi on garanteeritud. Kõik jõukatsumised on vaid näiliselt tõsiselt tõsised, suhtu nendesse mänguliselt, sest seda nad reeglina ka on. Kõikide heade võimaluste kuu on algamas, seega kasuta neid võimalusi rõõmuga.

Lõvi: Aprillis võtad käsile midagi uut. Alustad millegi õppimist või uut tegevust. Oled täis tegutsemisrõõmu ja optimismi. Ja see tunne on edasiviiv jõud, sest kõik, mida praegu alustad, seda saadab edu. Sinu kohal on justkui õnnetäht, mis avab sinu jaoks uksi ja ka aknaid. Kogu väsimus on kui peoga pühitud ja kõik uus tundub huvitav. Samas on need uued ülesanded tulevikku vaadates ka väga olulised ja võivad olla vundamendiks millegi suurema jaoks. Samas pead olema tähelepanelik ja ei tohi end lõdvaks lasta, sest see võib lõppeda langemisega hirmude ja apaatsuse küüsi. Kui kõik näib sujuvat kergelt, siis see on ainult sinu enda suure töö tulemus. Säilita valvsus igas olukorras. Loorberitel puhata praegu pole arukas.

Neitsi: Aprill toob sulle melanhooliat ja kurbust. Koged, et oled oma kergemeelsuses ja ka jonnakuses hävitanud midagi sulle väga olulist ja väärtuslikku. Tekib tahtmine endasse tõmbuda ja mitte näha asjade positiivsust. Sul on palju sõpru, kes sind nendes olukordades toetavad ja aitavad. Kõikidest olukordadest on alati olemas väljapääs. Koged ehk enda senitundmata sensitiivseid ja selgeltnägevaid võimeid ja see annab sulle uut jõudu. Abiks on ka mõni selline naisterahvas, kelles näed enda jaoks head haldjat, abistavat kätt ulatavat heathtlikku ja rõõmutoovat uut hingamist. Ükskõik, kas see tundmus on sinu enda sees või on see keegi, kes sind tõepoolest püüab aidata, on see igal juhul hea võimalus.

Kaalud: Aprill on uute võimaluste kuu. Koged taassündi nii enda sees kui ka kõiges, mis sind ümbritseb. Saad palu uusi kogemusi, msi sind sisemiselt rikastavad ja näed paljusid asju hoopis uues valguses. Saad aluse panna edaspidisele edule ja saavutustele tänu iseenda arendamisele. Kui oled asunud omandama uusi teadmisi, siis tead, et see kõik tuleb sulle edaspidi vaid kasuks ja sisemuses tekkiv värske rõõm ja õnnetunne annab vaid uut jõudu ja tahtmine ületada järjest uusi tippe ja selle läbi tagada endale veelgi suurem edu. Edu puudutab kõiki eluvaldkondi, suhteid, tööd ja ka tervist. Kevad on pannud sind justkui uuesti elama ja tundma, et miski pole võimatu. Sinu jaoks polegi praegu võimatut.

Skorpion: Oled praegu veidi nostalgiline ja tegeled vanade mälestuste taaselustamisega. Näed silme ees pilte lapsepõlvest ja varasest noorusest. See tekitab sinus magusaid meenutusi. Samas võivad need mälestused tulla sinu ellu kellegi reaalsena, inimesega minevikust, kes meenutab sulle juba kogetud aegu ja samas annab sulle teadmise sinu määratust arengust. Näed, et oled jõudnud päris kaugele ja see on väga positiivne kogemus. Kõik sinu olemasolevad võimed tulevad nüüd hästi tugevalt esile ja selle läbi lisandub sulle tubli annus enesekindlust ja elujõudu. Saad olla paljude jaoks justkui päästearmee saabumine, nii tunnetavad sinu kohalolu ümbritsevad inimesed. Selle teadmise läbi arened ka ise uuele tasandile.

Ambur: Püüad klammerduda olukordade külge, et mitte tegelda hirmudega enda sees. Oled ehk pisut ahne, tahad saada kõike korraga, aga aprill on alguste loomise kuu, seega ei saa praegu veel vilju noppida. Kui oled kannatlik, ei püüa iga hinna eest saada valmis asju, mõistad, et tegelikult saad olla ka ilusa kasvamise tunnistajaks. Kui oled veidi rahunenud, saad asuda rajama midagi, mis hakkab kasvama aeglaselt, kuid kindlalt. Kõik, millele pühendad enda positiivse elurõõmsa energia, toob ka mõne aja pärast viljad ja edu, mida kuu algul justkui püüdsid rabeledes saada. Võta tulevaid ülesandeid rahulikult, nii paned aluse kindlale edule ja kasvule.

Kaljukits: Aprillis võid tunda teatud väsimust ja apaatsust, tekib tahtmine eemalduda kõigest ja tüdinult kodus istuda. Väikese puhkepausi võid endale lubada, aga ära jää diivanile kauaks. Kui tundub, et miski ei ole praegu sütitav, siis pane mugavalt riidesse ja mine kõndima, jooksma, rattaga sõitma või kasvõi trenni, kus saad korralikult higistada. See annab sulle tagasi tunde, et sinus on jõudu liigutada raskusi ja edasi jõuda. Naudi kevadist värskust ja unusta mured, sest need mööduvad kohe kui neile enam oma energiat ei panusta. Liikumine on praegu sinu edu võti. Paigalseis kogub tolmu ja hägustab vaadet. Seega, klopi puhtaks oma kodu, enda hing ja võta stardipositsioon.

Veevalaja: Oled aprillis täis kõiki positiivseid tundeid. Sinus jagub armastust kõigi ja kõige vastu. Rõõmustad koos oma lähedastega, perega, kaaslasega ja isegi lemmikloomade rõõm paneb sind end õnnelikuna tundma. Sinu lähedased on rõõmsad koos sinuga. Selline kogus päikselist rõõmu paneb liikuma ka kõik sinu planeeritud tegevused, saad uut hingamist kui alustad millegi uue loomist. Ka materiaalses plaanis on kõik kanalid sinu jaoks praegu avatud ja miski ei taksita sinu varade suurenemist ja seega  ka suuremate võimaluste kasvu. Kuna oled vastuvõtlik kõigele heale, siis saad seda aega kasutada kõige lahendamiseks, milleks ehk veel jõudu pole leidnud. Igati positiivne kuu seega sinu jaoks.

Kalad: Aprill tõotab tulla igati rikastav kuu. Avastad end olukorrast, kus taipad, et kõik, mida oled siiani pidanud katsumusteks, on tegelikult aidanud sul sisemiselt kasvada ja jõuda just sinna, kus hetkel viibid. Kõik esmapilgul raskena ja rusuvana tundunud olukorrad on nüüd näitamas end hoopis helgemast küljest. Aprillis võid proovida kätt ka õnnemängudes. Osta mõni lotopilet ja pane enda õnn proovile. Kogu talve taaga saad endast vabastada, kui võtad enda jaoks veidi aega ja teed ühe pikema sisekaemuse. Selline endasse vaatamine pole sinu jaoks midagi uut, teed seda niigi pidevalt, aga nüüd võiksid seda teha erilise hoolega ja võtta eesmärgiks puhastada end kõigest mittevajalikust ja jätta see sinna, kuhu ta kuulub, minevikku. Kõik, mis on olnud, on olnud arenguks vajalik. See tõdemus annab sulle uue värskema hingamise.   ​


Elle Lehta
www.valgusinglid.ee

Back to top button
Close