MÜSTIKA

Kuuhoroskoop- August 2019

Jäär: Tundub, et kõik jäärad peaksid puhkama augustis, sest oled praegu üks rõõmupall. Kõik su ümber on ilus, sõbralik ja täis harmooniat. Seda just seetõttu, et sa ise kiirgad sedasama rõõmu ja harmooniat. Illusioonidest vaba ja ilma eelarvamustest, tantsid läbi päikesepaiste ja tunned end igati hästi. Kui töötad meeskonnas, siis ebakõlad ei ole praegu teema. Kõik, mida koos sõpradega ette võtad, laabub kenasti ja miski ei takista teil rõõmsalt koos aega veeta. Ka suhetes laabub kõik takistusteta. Armastuses on praegu tõeliselt pilvitu aeg, kõik tunded on ehtsad ja siirad.

Sõnn: August toob uusi võimalusi. Kas saad pakkumise uuele tööle, tekib võimalus teenida lisaraha või pakutakse õppimisvõimalusi, et saaksid end täiendada ja seeläbi kas ameti-või palgakõrgendust. Igal juhul on tekkivad võimalused soodsad. Kui oled pikemat aega millegi muutmiseks hoogu võtnud ja arvanud, et veel pole õige aeg, siis nüüd tundub, et on. Kõige õigem aeg. Ka muudes suhetes tundub kõik laabuvat ja sa ise tunned, et oled armunud, kas siis oma partnerisse, päikeselaiku suvekodu vaibal või oma lemmiklooma. Igal juhul tunned vastupandamatut soovi kellegi eest hoolitseda ja kedagi hellitada. Kasvõi küpsisekoogiga.

Kaksikud: Augustis liigud sa ilmselt sama kiiresti kui tuul puhuda suudab. Kõik sind ümbritsev on pidevas kasvamises, liikumises ja muutumises. Ja sina ise oled täis loomejõudu, indu ja tegutsed mingi sisemise sunni ajel. Kahekümne neljast tunnist jääb sinu jaoks väheks, et kõigega valmis jõuda. Tööl võid olla üsna kärsitu, tahad tulemusi kohe nüüd ja praegu. Kui seda ei juhtu, siis reageerid üsna keevaliselt ja tuliselt. Kärsitus on nüüd kõikjal sinuga koos, püüa seda veidigi ohjeldada, sest kõik ei pruugi mõista, miks sa koguaeg jooksed ja laused lõpetamata jätad. Sul lihtsalt pole aega, aga teised ei pruugi seda teada ja arvavad, et sa ei hooli neist. 

Vähk: Augustis jätad kõrvale enamuse oma emotsionaalsest poolest ja võtad kasutusele selge ja terava mõistuse. On tulnud aeg teha otsuseid laskumata tunnete tasandile, sest elu on lükanud su olukorda, kus tuleb enda elu käsile võtta ja seda sa nüüd teedki. Loomulikult on sul abi enda sisetundest, sinu Kõrgem Mina teab täpselt, milline otsus on sulle hetkel parim. Emotsioonid jäävad sedakorda kõrvale, see võib sulle küll keeruline tunduda, aga kui on väga vaja, siis saad hakkama ka kõige keerulisema valikuga ja suudad võtta vastutuse nii enda kui lähedaste eest. Kui oled toiminud ausalt ja õiglaselt, siis nüüd saad selle eest ka tasu ja tunnustuse. 

Lõvi: August on sinu uue eluaasta pöörikuu. See on justkui pisike uus algus, kus võid tunda veidi stressi ja justkui ootusi sinu suhtes. Tunned, et peaksid kuidagimoodi oma olemasolu õigustama ja tõestama midagi kellelegi. See on vaid sinu enda sisemine pinge, mis väljapoole suunatuna võib põhjustada konflikte ja pahameelt teistes. Püüa säilitada rõõmus meel ja peagi on see pingelisem periood läbi. Samas on augustis natuke nagu kohustuslik osta paar lotopiletit, sest on ka võimalus saada üks ports lisaraha. Kas siis võiduna, kasumina, preemiana töö eest või veel mõne ootamatu sissetuleku näol. Kui oled oma äri ausalt ajanud, siis on loorberid tulekul. 

Neitsi: Augustis külastab sind minevik, kas sa seda ootad või mitte. Kohtumised lapsepõlve tuttavatega, endiste töökaaslaste või sõpradega on vägagi tõenäolised. Sukeldud ka ise romantilistesse mälestustesse ja sirvid vanu pildialbumeid. Sulle võib tunduda, et pead sinna minevikku tagasi kolima, kogu sinu praegune elu tundub kuidagi võõras ja ehk veidi valegi. See tuleneb sinu sisemisest soovist midagi minevikus korda sättida, ära lõpetada või taaselustada. Tegelikult on see vaid illusioon, et olnu on parem. Tagasi vaatamine võib anda sulle küll väärtusliku õppetunni, kuid mineviku tänasesse päeva toomine ei ole hea mõte. Liikuma peaks siiski vaid edasi. 

Kaalud: Nüüd võiksid varuda kannatust, sest see, mis kasvab, teeb seda aeglaselt ja pikkamisi. Sulle näib, et areng on peatunud ja kõik on takistatud, aga aeglustunud on vaid tempo, kasv ise mitte. Oled veidi kärsitu ja arvad, et pead asjade kulgu tagant kiirustama, ilmselt see siiski ei õnnestu. Hoia lihtsalt asjadel silm peal, kogu uut informatisooni, liigu ringi, aga lase siis kulgemine vabaks ja peagi näed, et vett sinu veskile hakkab vaikselt juurde voolama ja tempo taas kasvama. Just selles suunas, kuhu sinul vaja on. Kuu lõpuks on sul taas selged sihid silme ees ja kui puhata pole veel jõudnud, siis august on selleks parim aeg, et veidi laisa pilguga kaugusse vaadata ja tuulel lasta võrkkiike veidi liigutada. 

Skorpion: Kui nüüd valvsuse kaotad, siis on kõikvõimalikud pettepildid kohe varjutamas su argipäeva. Loomulikult ajab see su keema ja arvad, et sind tahetakse ära kasutada. Tegelikult see nii muidugi pole, see on sinu terav meel, mis on justkui tukkuma jäänud. Samas on sinu kohanemisvõime ja intuitsioon nagu ikka suurepärases vormis kui end vaid veidi ärkvele raputad. Võta olukordades kindel seisukoht, muidu võetakse sinu eest ja see ei meeldi sulle. Kui oled spontaanne ja värske, on kõik su tegemised edukad ja viljakad. Sel kuul kehtib sulle vanasõna- kuidas metsa hõikad, nii mets vastab. Hoia silmad kõrvad lahti ja ära lase uinutada end kellegi mesijuttudel. Kõige uuega kohaned sel kuul väga kergelt ja ükski muudatus ei pane sind kahtlema. 

Ambur: August toob sulle piiranguid, mida sa tegelikult ei soovi. Oled klammerdunud soovile tagada turvalisus igas valdkonnas ja kuna see ei taha hästi õnnestuda, tekitab see sinus seletamatut hirmu. Püüad eirata kindlaid fakte ja võtad jäiga hoiaku. See võib põhjustada sinus sisemist pinget ja rahulolematust. Kui faktid ja mõtted ei taha koostööd teha, võtad appi tajumatu ja nähtamatu maailma võimalused. Selgeltnägemine, ravitsemine ja muud maagilised võtted on need, mis nüüd sinu kasuks tööle hakkavad. Selle maailma võimalused on lõputud, seega võid end ühel hämaral augustiõhtul leida küünalde keskel loitse pobisemas. Kui need on kõikide osapoolte kõrgemaks hüvanguks, siis on kõik korras. Must maagia ei pruugi olla parim lahendus.

Kaljukits: Kõik tegevused, mida nüüd ette võtad, on hoitud ja kaitstud kõrgemalt poolt. Usalda seda, usalda ennast ja enda sisetunnet. Oled heatahtlik nii tööl kui ka kodus. Puhkus on sul tõenäoliselt juba läbi või lõppemas, sest kaljukits puhkab juulis, nagu ennastsalgavale rööprähklejale kohane. Oled tööandjale vajalik nagu õhk, mida me hingame ja ilma milleta pole elu. Nii on ka sinuga, sinu panus on asendamatu ja seetõttu tunned sa ka suuremat vastutust. Sel kuul on sinu peenemad tajud ja meeled väga tundlikud, tajud asju palju sügavamal tasandil kui tavaliselt. Kui vaja, näed udust läbi, oskad võluda ja abistad kõiki, kes abi vajavad.

Veevalaja: Tegutsed augustis oma tavapärasel viisil, kuid kõik, mida praegu teed, sel on kaugeleulatuvad mõjud. Sa ei pruugi seda üldse teadvustada, aga nii see on. Kui plaanid tulevikus uusi projekte või õpinguid, siis praegu on selleks roheline tuli antud. Võimalused, kus saad kasutada oma teravat ja selget mõistust, oskad analüüsida kõiki detaile ja näed tagajärgi enne tulemuse saavutamist, on ju väärt ära kasutamist. Kui avaneb võimalus teha mõne probleemi kallal tööd, siis tasub seda teha. Näiliselt väike ülesanne, mis sulle antakse, osutub tulevikus palju suuremaks kasumiteenimise allikaks kui sa praegu aimad. Mõni juhuslik kohtumine, mille unustad kohe autosse istudes, tuletab end mõne aja pärast meelde ja siis hoopis pikemalt ja tõsisemalt. 

Kalad: Rõõmus ja rahulolev on see meeleolu, mis sind augustis saadab. Pälvid heakskiitu kõikjal, kuhu satud, töö laabub suurepäraselt ja teenistus on töö vääriline. Sind märgatakse positiivses mõttes nüüd palju, isegi nii palju, et see võib sinus kohmetust tekitada. Samuti on sel kuul soositud kõik, mis puudutab suhteid. Armusuhted, romantilised kohtumised, küünlavalgusõhtud, kõik see on praegu võimalik. Kui oled üksi, siis augusti lõpuks võid olla armunud nagu teismeline ja õhetada õnnest. Kõiki su suhteid saadab praegu edu ja sügaval sisimas oled õnnelik kuigi ei tihka seda ehk valjusti välja öelda, sest sinus on paras annus ebausku, mis kardab ilusad asjad ära sõnuda. Seda ei peaks siiski kartma, kui süda laulab, siis hõiska sinagi. 

Koostas Elle Lehtla

Back to top button
Close