MÜSTIKA

Kuuhoroskoop – Jaanuar 2020

Jäär: Alanud uus aasta paneb sind sukelduma iseendasse, otsima asjade vaimseid põhjusi ja tähendusi. Tahad tegelda võib olla isegi ravitsemisega, uurid infot ravimtaimede kohta ja loed palju tervendamisviiside ja võimaluste kohta. Otsid endale inimesi, kes oskaksid nendel teemadel arutleda ja sulle uusi teadmisi jagada. Samas hoidu laskumast vaidlustesse ja püüa mitte suhtuda müstilistesse teemadesse pinnapealselt. Kui tunned, et sa teemat päriselt ei valda, on targem hoida madalat profiili. Sulle omase tulisusega arvad üsna ruttu, et tead juba väga hästi, kuidas raudrohuga kümmet haigust ravida. Tegelikult see nii ilmselt siiski pole. Vaimsetes küsimustes on kihlvedusid mõistlik mitte sõlmida.

Sõnn: Jaanuar on süstinud sinusse korraliku koguse lootust ja kujutlusi millestki, mida veel pole. Oled ehk loonud endale illusioone ja pettekujutelmi, mis kipuvad sind kergesti eksiteele viima. See olukord omakorda toob kergelt kaasa pettumusi ja tusatuju. Seega tuleks võtta igat illusiooni kui hoiatust. Oled loomult realist, jalad kõvasti maas ja naljalt ei lase end võluda ilusatel helesinistel unistustel ega fatamorgaanal. Võta enda mõtted veidi tõsisema kontrolli alla, loo unistustele korralik vundament, seda oskad sa suurepäraselt. Kuu soosib distsipliini ja korda. Kui su töö sisaldab vastutust ja rahaasjade korraldamist, siis püüa hoida silm peal kõigil tehingutel ja ahvatlused jäta sel kuul kõrvale.

Kaksikud: Uus aasta toob või on juba toonud sulle uusi kohustusi ja ülesandeid. Koos sellega ka lisandunud vastutust. Millegipärast tunned, et seda kõike on sinu jaoks liialt palju ja langed musta masendusse. Vähemasti mõneks ajaks. Kui ülesanded üle pea kasvavad, siis tuleb sul tahtmine hoopis jooksu panna, selle asemel, et ükshaaval ülesanded rahulikult lõpuni teha. Kui kõigest distantseerud, toob see kaasa kohustuste kuhjumise ja ei tule sulle kindlasti kasuks. Kui tunned, et enam kuidagi teisiti ei saa kui jooksu pannes, siis jookse mõni ring, et jõuaksid tagasi sinna kust alustasid. Ära lase elul endast mööda hakata voolama. Värske õhk teeb sulle alati head, seega veeda aega palju väljas liikudes ja pea tunned end taas suurepäraselt.

Vähk:  Uus aasta toob ka sulle uusi mõtteid ja uusi arenguid. Arengud on siiski aeglased, kuid see-eest kindlad. Miski ei saa muuta kasvamist, kui sa vaid suudad rahulikult oodata ja jälgida justkui kõrvalt seda, millel on potentsiaali hakata suurenema ja kasvama. Oma kohatise kärsituse ja kerge suhtumisega võid nii mõnegi algava tõusulaine eos summutada. Hoidu kergemeelsest suhtumisest rahaasjadesse, hoia silm peal kõigil tehingutel, mis käivad läbi sinu rahakoti. Seda nii sissetulekute kui ka väljaminekute poolelt. Kasuta materiaalsete teemadega tegelemisel enda loomulikku tarkust ja intuitsiooni. Sinu kohanemisvõime on suurepärane igas olukorras, seega kõik olukorrad laabuvad, ole vaid ise kohal.

Lõvi: Uus aasta on rõõmsalt vastu võetud ja see rõõm avab sinu ees ka mitmeid uusi võimalusi. Tõenäoliselt on need võimalused põnevad, kaasahaaravad ja pakuvad uusi seiklusi, ehk veel nägemata paiku ja põnevaid vestlusi, mis sind sütitavad. Sel kuul sobivad sulle hästi ka kõikvõimalikud võistlused ja jõukatsumised, ka mõistuse ja tarkuse hindamise võistlused on nüüd sinu jaoks soositud. Oled ka muus osas hoogsa mõttelennuga ja võib olla, et jätad maha mõne sinu jaoks kahjuliku harjumuse, näiteks teed endale uue reegli, et magad edaspidi rohkem, liigud rohkem ja sööd tervislikumalt. See võib olla sinu jaoks veidi valulik otsus, sest sulle meeldib nautida head toitu ja jooki. Samas pead ka tervist oluliseks, seega tasakaal saab saavutatud.

Neitsi: Jaanuar annab sulle justkui uue vabaduse. Tunned, et oled pääsenud pimedusest valguse kätte, lunastad oma hämarad patud ja isegi mõtted saavad puhtaks. See on sinu jaoks sisemise arengu uus etapp. Kõik kaitseinglid laulavad sulle oodi ja sa isegi saaksid justkui tiivad, nii vabastav on see tunne. Sinu loomulik intelligents saab uue särava kuue ja sa oled tänu sellele ka vähem hirmul ja ei lase endale ligi musti mõtteid tulevikus juhtuda võivate õnnetuste suhtes. Sinu suunas tuleva kriitika suhtes oled endiselt tundlik ja võid valuliselt reageerida, kuid sügaval sisimas saad aru, et kriitika on vahel ka õiglane. Argipäeva askeldustes oled enesekindel ja tahtejõuline, ei lase end heidutada pisiasjadel. Kontrolli alla peaksid võtma rahaasjad ja jälgima, et ei lubaks endale liigset pillamist.

Kaalud: Jaanuar pakub sulle kõiki võimalusi olla edukas. Kõik, mida ette võtad või planeerid ära teha, kõike saadab edu. Tegevused sujuvad probleemideta ja võid edu saavutada ka enda jaoks ootamatult. Võid arvata, et oled saanud mõne preemia või tunnustuse täiesti teenimatult. Kuna universum ei unusta midagi ja on teada, et me saame tagasi kõik, mida me universumisse saadame, siis ka sinu edu on sinu poolt varem tehtu peegeldus. Millegipärast täidab see sile ja sujuv kulgemine su hirmudega. Oled justkui pidevalt valmis mingiks globaalseks hädaks, kas tabab planeeti mõni bakterite rünnak või saastub äkitselt kogu õhk. See hirm on sinus nii tugev, et tumestab sinu ilusad romantilised unistused. Püüa siiski igas päevas näha killukest heledat päikest, see mõjub su tervisele väga hästi. Unistamine on tervisele kasulik samuti nagu hea toit ja värske õhk.

Skorpion: Jaanuar on sinu jaoks kuumem kui seda oskaks termomeetrit vaadates ette kujutada. Sinus on kirg, fanaatiline vaimustus ja ka ports kärsitust. Sa tahad kõike mitte kohe vaid otsekohe. Sa teed kiireid otsuseid, tegutsed silmapilkselt ja sulle tundub, et maailm on uimane. See tempo väsitab muidugi ka veidike, aga sellest ei ole aega välja teha. Kui tundub, et kõike ei saagi otsekohe, siis võid ka ägedalt reageerida. Ütled välja kõik, mida asjadest arvad, seejuures ei ole sinus mingeid pingeid ega viha. Seda tajuvad ka sinu lähedased, ometi hoiavad nad alateadlikku distantsi, et mitte sulle pidevat jalgu jääda. Sel kuul on sul mitmeid võimalusi ka midagi uut õppida, eelkõige sellist, mis lisab sulle enesekindlust ja tugevust. Oled täis optimismi ja elurõõmu, tegutsed veendunult ja võid võtta ka riske, mida sa alati teha ei tihka. Jõuaks teised vaid sinuga sammu pidada..

Ambur: Oled uue aasta hakul heas meeleolus. Oled heatahtlik ja salliv kõigi suhtes, annad heameelega nõu ja aitad kui vaja. Omakasu pole sinu puhul kunagi tähtis, oled loomult abivalmis ja rõõmsameelne. Lähedaste suhtes oled samuti tolerantne, annad kõigile oma ruumi ja aega kui nad seda vajavad. Sul pole vajadust enda arvamusi ja tahtmist peale suruda kellelegi. Kui peaksid sel kuul ise abi vajama, siis on su ümber palju inimesi, kes heameelega sind aitavad, isegi kui sul on raske abi küsida. Sõbrad näevad selle ise ära, kui miskit vajad ja tulevad küsimatagi. Sina jagad neile suurma rõõmuga enda kogutud teadmisi ja kogemusi edasi ja võib olla on sul ees isegi mõni loeng suuremale publikule. Ka esinemised kulgevad kenasti, saad teadmiste jagamisest ka ise rahulduse.

Kaljukits: Jaanuar on sulle vabanemise kuu. Kuna see on sinu jaoks ka uue eluaasta algus, siis tunned end justkui munast koorunud tibu. Palju vana on jäänud seljataha, sest sa ise oled nii otsustanud. Oled võtnud eesmärgi vabaneda nii mõnestki pahest, mis on sind mingil moel seganud või takistanud. Tunnetad täpselt, millest oled vabanenud, teised ei pruugi mingit välist muutust märgatagi, aga sinu enda jaoks on muutused suured ja mõjukad. Jaanuar võib tuua sulle ka mõne reisi või väljasõidu, mis on veidi märgilise tähtsusega. Veidi võiksid kontrollida, et poleks teiste suhtes liiga jõuline ja end peale ei suruks. Suhtlemises teistega taipad üsna tihti, et sul on veel palju õppida ja seda sa ka teed. Õpid nii enda kui ka teiste vigadest. See on hea variant, sest teiste vigadest õppimine säästab sind ise neidsamu vigu tegemast.

Veevalaja: Jaanuaris oled täis võistlemise soovi. Võid proovida jõudu mistahes valdkonnas ja mis tahes teemal. Kõikvõimalikud võistlused on praegu sinu jaoks väga põnevad nii pealtvaatajana kui ka osalejana. Pigem siiski osalejana, sest sul on suur soov teadlikuks saada enda jõust ja tasemest. Sulle tundub, et ainult võistluse vormis saad sa seda teada, millised on sinu tegelikud võimed ja potentsiaal. Erilist emotsionaalsust sa sel kuul ei väljenda, otsused sünnivad targa ja terava mõistuse abiga. Reageerid kiirelt ja tahtejõuliselt kõigele, mis sind puudutab. Võid teistele jätta endast pisut külma ja kalkuleeriva mulje ja see hirmutab eemale nii mõnegi tundlikuma ja õrnema natuuri. Oled loomuldasa ka veidi kinnisema loomuga, praegu on see veelgi võimendunud, seega püüa teistega suheldes veidi mõista, et kõik pole nii tugevad ja stabiilse sisemise kindlusega kui sina.

Kalad: Oled jaanuaris päikseline ja vitaalne. Tunned kõige suhtes hoolivat rõõmu, oled abivalmis ja mis põhiline, ei noruta üldse. Sinu sisemine laps on justkui unest ärganud ja tahab nüüd rõõmustada iga uue päeva üle. Tegutsed naeratus näol, miski ei tundu üleliia kurnav ega raske ja paljud tegevused, mida oled tihti edasi lükanud, õnnestuvad nüüd mängleva kergusega. Oled justkui hea perenaine, kõik, mida puudutad, saab hoo sisse ja asjad sujuvad hästi. Kõige selle päikselise olemise keskel tunned, et see on sinu enda jaoks ka väga arendav, sest oled avali uutele kogemustele ja ka emotsioonidele. Tahad kogeda kõike, mida siiani pelgasid ja eemale lükkasid. Kõik, mis on praktiline ja milles on elutarkust, on sulle praegu kasulik. Abstraktsed asjad ja tegevused sind ei köida. Filosoofia ja selleteemalised vestlused lükkad teadlikult edasi. Tahad käegakatsutavaid asju, mis teevad rõõmsaks ja on samal ajal huvitavad. ​

Elle Lehtla

Back to top button
Close