MÜSTIKA

Kuuhoroskoop – Juuli 2019

Jäär: Juuli on sinu jaoks samal ajal nii piirangute kui ka võimaluste kuu. Piirangud ja tõkked sead sa endale ise, kasutad kainet mõistust seal, kus peaks kuulama südant ja vastupidi. Argiaskeldustes ei pane sa tihti tähelegi, et oled liialt kaalutlev ja keelad endale nii mõnegi meeldiva olukorra või ka otsuse. Teed näo, et sa ei näe lihtsalt praegu mingit teemat ja lükkad otsuse tegemise tulevikku. Siiski on sulle antud ka võimalused edukalt kõik olukorrad lahendada ja mitte lasta endal tekkida tundel, et miskit on tegemata või lahendamata. Püüa leida tasakaal kaine mõistuse, ego ja südamehääle vahel ja kõik muutub palju lihtsamaks. Nii näed ka seda, mis silmale nähtamatu. Koos piirangutega on antud sulle ka kõik võimalused need piirangud ringi muuta just nii vabastavaks tõukeks kui sulle edasiliikumiseks vajalik on.

Sõnn: Algav kuu toob sulle vajaduse pidada maha mõned vaidlused, sest kusagilt ilmuvad su teele konkurendid, vastased, kellega sul pole mingit tahtmist võitlust pidada, aga kes end ise su teele risti ette sätivad. Nad polegi tulnud midagi pakkuma, ainus õppetund võiks olla see, et kõik inimesed meie ümber polegi alati meeldivad. Sul on siiski jõudu ja tarkust neist vabaneda ja jätkata oma rada, isegi kui mõni vaidlus või seisukohtade selgitus su tuju rikub. Selle eest on juulikuu pakkumas sulle rohkelt armastust, selle kõikides avaldumisvormides. Kui oled üksik, siis on võimalus, et kohtad kedagi, kellega veeta sumedaid suveõhtuid romantilises meeleolus. Võimalusi kohata armastust tundub jaguvat igasse paika. Püüa vaid meeled avatuna hoida ja ära tunda see, mis on sinu jaoks õige.

Kaksikud: Juulis haarad sina ise endal sarvist ja esitad endale väljakutse. Viskad iseendale kinda ja lähed duellile. Iseendaga. Paned mängu kõik oma jõuvarud ja tahad endale tõestada, et saad hakkama. Mis iganes valdkonda see sisemine väljakutse ei puuduta, see on sinu jaoks uus ja põnev. Isegi kui oled selle asjaga juba enne tegelenud. Näed end uuest küljest ja naudid protsessi, mida uus arenguetapp pakub. Võimalusi edukas olla on sul sel kuul samuti rohkelt. Kõik, mida ette võtad, on positiivse alatooniga ja tegevus pakub sulle rahuldust. Seega, igati hea kuu tegelemiseks millega iganes. Samuti saad sa aimu oma tegelikest võimetest, jõust ja ka oskustest. Kui asud uuele tööle, siis on see aeg igati soodne ja sa ise naudid uut ümbrust ja uusi inimesi. Saad kenasti hakkama kõikide uute ülesannetega ja miski pole keeruline. 

Vähk: Koged juulis maailma täiuslikkust ja looduse ammendamatut loomejõudu. Miski siin ilmas pole jääv ja miski pole muutumatu. Kõik on pidevas muutumises ja praegu vastab kõik mida teed, sulle kui kaja. Kui oled siiras ja tegutsed ausate vahenditega, siis vastab universum sulle samaga. Kui püüad sahkerdada ja silma kinni pigistada asjaolude ees, mida näha ei soovi, saad sellele kohe ka vastuse samalt tasandilt. Hoia meeled puhtad, tegevused ausad. Imetled kõike ilusat, mis su ümber on, märkad palju märkamatut ja see annab sulle palju uut jõudu ja energiat. Kuna on sinu uue eluaasta algus, siis antakse sulle ka uut jõudu, puhast loomingulist energiat ja elurõõmu. Kui oled millegi uue otsingul, siis juulis on väga tõenäoline, et see uus sinu teele ka satub. Olgu see siis mis tahes valdkonna teema. Töö, armastus, sõbrad, perekond, vaimsed väärtused, tervis, leia vaid endale vajalik ja sobiv. 

Lõvi: Oled juulis erakordselt ergas ja taiplik. Mõistus on terav ja lõikab läbi kõik mõtted ja ideed nagu terav mõõk. Oled täis värskendavaid ideid ja plaane ja asud neid ka innukalt täide viima. See on isegi nagu omamoodi võistlusmoment sinu enda jaoks, kas saad püstitatud eesmärkide täitmisega hakkama. Kahtlemata saad ja kuu lõpuks saad uhkust tunda. Oled omas elemendis ja seega tunned end nagu kala vees. Tõenäoliselt oled oodatud nii mõnelegi koosviibimisele ja saad palju küllakutseid ka sõpradelt ja kolleegidelt. Kui veedad juulis puhkust, siis on väga tõenäoline, et võtad ette mõne pikema reisi kaugemale kodumaast. Sa vajad uusi elamusi ja uusi kogemusi. Ja need ootavad sind igal pool. Sa lihtsalt tõmbad seda kõike ligi.

Neitsi: Juulis võtad nõuks hakata tegema mingeid muudatusi. See ei pea tähendama loobumist kogu senisest elust ja inimestest, vaid eelkõige tähendab see enda sisemiste veendumuste ja uskumuste muutmist. Ka mõnest sõltuvusest vabanemine võib just juulis päevakorda tulla. Ehk soovid loobuda mõnest jäigast põhimõttest, mille järgi seni oled oma samme seadnud. Igal juhul kasutad sa muudatuste elluviimiseks oma kainet ja vahedat mõistust, südamehääl esialgu vaikib. Kõik tundub väga proosaline ja argine, sest sa tahad, et asjad oleks lihtsad ja kergelt kättesaadavad. Töö peab olema selgelt juhendatud ja ülesanded täpselt teada. Vastasel juhul muutud sa närviliseks ja siis kannatavad peale sinu enda ka kõik teised, kes sinu ümber. Seega, kui muutusi plaanid, siis selleks on aeg soodne ja võimalusterohke. 

Kaalud: Kohe kuu algul leiad endale mingi huvitava teema, millega tahad otsekohe tegelema hakata, oled kärsitu ja kõik su lähedased saavad kuulda, et selle asjaga on kiire. Kuigi see pole seotud ühegi eluliselt vajaliku valdkonnaga, arvad sa täiesti veendunult, et sinule huvipakkuv teema on peamine ja sa kasutad kogu oma veenmisjõudu, et teised mõistaksid asja olulisust. Aga see kõik on samas ka rõõmus ja hea tuju püsib vaatamata sellele, et kiirustad nii ennast kui teisi. Samas oled väga selge ja konkreetse mõtlemisega ja praegu ei vaju su kaalukausid ka tasakaalust välja. Seega, kõik püsib harmoonias ja tuju püsib rõõmsana. Pakud oma nõu ja abi ka lähedastele kui nad seda peaksid vajama, oled korraga mitmes kohas ja samas kahe jalaga maas. Puhkuseromantikaks ei paista aega jaguvat, küll aga ühendad sa tööülesanded ja näiteks pikema nädalalõpu mõnes privaatsemas rannas. 

Skorpion: Oled juba mõnda aega püsinud kuidagi veidi eemal ja tegelenud oma asjadega vaikselt ja rahulikult. Seda kulgemist võiks nimetada lihtsaks ja meeldivaks, aga see pole päris sinule omane. Seega tunned end veidi nagu masenduses ja kuidagi seisakus. Juulis selline lihtne ja meeldiv vegeteerimine lõpeb, sest sul on vahepeal tekkinud konkurente ja nad on justkui nõiaväel äkki sul korraga orbiidil. Kõik tahavad sinuga jõudu katsuda ja nagu kurjad karjakoerad sind kannast näksata. See neil muidugi korda ei lähe, sest saad kõigist neist mängleva kergusega jagu. Sa ei pea isegi kogu oma jõudu ja tarkust rakendama, et vabaneda tülikatest siblijatest enda ümber. Piisab paarist lausest või tegevusest ja sa oled taas rahulikus kulgemises. Nad äratavad su lihtsalt nüüd üles ja kuu lõpuks oled sa taas sina ise, aktiivne, enesekindel ja vankumatu. Ka siis kui puhkad, varbad liiva sisse kaevunud ja kokteiliklaas käes. Korraks, sest pikalt need varbad seal liivas olla ei suudakski.

Ambur: Juulis tuleb tegelda millegagi, mille oled siiani justkui unarusse jätnud või oma kergemeelse suhtumisega kaotanud. Taipad, et miski vajab kiiresti sinu tähelepanu ja asud tegutsema. Julgelt saad loota ka sõprade ja perekonna abile ja toetusele ja peagi on taas probleemid lahendatud ja olemine rõõmus. Algselt keerulisena paistnud olukord on viinud su meelerahu ja pannud tundma end läbikukkujana. Nii see siiski pole, sest olukorrad lahenevad positiivselt. Võimalik, et juulis pead tegelema ka omandiküsimustega, vastu võtma mõne pärandi või plaanid soetada uut kodu. Kõik see on siiski sinu elujärge parandav ja edasiviiv. Isegi kui pead näiliselt millestki loobuma, siis tegelikult saad rikkust hoopis juurde. Andmine on samal ajal ka saamine. Saad just seda, mida endast annad. 

Kaljukits: Oled juulis üsna sõjakas meeleolus. See ei pruugi teistele esmapilgul  välja paista, aga kui lahendad igapäevaseid tööülesandeid või tegeled vaidlustega, siis oled külm ja kalkuleeriv. Arvestad üsna jäigalt vaid kitsaid asjaolusid ja seetõttu jätad üsna kalgi mulje. See on mingil vaid sulle arusaadavatel põhjustel vajalik ja tegelikult ei soovigi sa kellelegi halba vaid oled väga kitsastes raamides. Kuu edenedes leebud siiski ka sina ja oled taas seesama lõbus ja seiklushimuline kitseke, kes tahab aina uusi tippe avastada ja ronida aina kõrgemale. Uudishimu ja teadmistejanu on see, mis sind lükkab aina uusi asju proovima. Tõenäoliselt puhkad sa juulis, sest see on sulle vajalik akude laadimise aeg. Oled kõvasti tööd rabanud, sest ega sa õigupoolest ju muud polegi teinud kui töötanud, või oled? Nüüd võta vastu kõik küllakutsed ja  unusta töömõtted. 

Veevalaja: Juuli tõotab tulla igati harmooniline ja mõnus kuu. Perekonnas on kõik hästi, asjad sujuvad ja tunned, et oled armastatud ja jagad enda armastust ja hoolitsust kõikjale, kus seda vastu võetakse. Sõbralik ja soe on ka sinu sõpradering, sest sõpru on sul palju. Keegi võib vajada nüüd sinu head nõu ja sõbralikku toetust. Oled olemas just siis kui sind vajatakse ja just nii palju kui vaja. Tööga sujuvad asjad samuti hästi, kui oled täitnud oma ülesandeid hästi, siis saad selle eest ka väärilist tasu. Sa ei pea muretsema, kas tasud on õiglased, sest taipad seda isegi hästi, et seekord on kõik õiglane ja tasakaalus. See hoiab ka sinu tasakaalus ja kuu lõpu poole lubad endale tõenäoliselt ka veidi puhkust. Pärast seda kui oled taustatööd kõik sujuma pannud, sest sel ajal, kui sina üksinda enda kusagil üksildases paigas välja lülitad, peavad ju kodus ja tööl asjad siiski toimima. See õnnestub sul suurepäraselt. Nii töötamine kui ka puhkamine. 

Kalad: Kui kogu tähemärkide kavaluse ja ka salakavaluse saab kokku koguda, siis juulis on see kõik kogunenud just kaladele. Oled kuidagi eriti riukalik ja on väga tõenäoline, et keegi lähedastest süüdistab sind kogu maailma pattudes ja kurjuses. Ja kuna sinu loomus on sageli allaheitlik, siis võtad selle koorma ka vaikides vastu. Tulemuseks võib olla täielik eemaldumine ja endassetõmbumine. Seda ei peaks siiski tegema, püüa kõik tekkivad probleemid ja konfliktid lahendada jooksvalt ja mitte ootama jääda, et keegi teine asjad taas korda seab. Kõrvale astudes jääb probleem lahendamata, aga sina võid kaotada midagi sulle väga olulist. Kui säilitad positiivse mõtlemise ja võtad omaks teadmise, et kõik olukorrad on võimalik lahendada rahumeelselt, siis nii ka läheb. 

Koostas: Elle Lehtla

Back to top button
Close