MÜSTIKA

Kuuhoroskoop – juuni 2019

Jäär: Võid tunda, et väline mõjutab rohkem ja sa ise ei saa suurt kaasa rääkida. Sündmused toimuvad sinust sõltumata ja vaatamata sinu ponnistustele juhtub ikka nii nagu juhtub. Juuni pakub aga sündmusi palju ja ka valikuid näib olevat taas hulganisti. Püüa igas olukorras mitte pead kaotada ja mis põhiline, ära jää käed rüpes istuma. Kuula oma sisemist häält, intuitsioon ei valeta kunagi. Kui pead valima uut tööd, uut elukohta, siis püüa mitte kiirustada ja kuula, mis ütleb sinu alateadvus. Head nõu võib anda ka keegi, kes tunnetab kõrgemaid vibratsioone paremini kui sa ise. Muutused, mis toimuvad, võivad olla oodatust paremad ja ka kiiremad kui loota oskasid.

Sõnn: Juunis oled taas elurõõmus ja optimistlik. Nüüd on avatud võimalused endas arendada sisemist tugevust ja elujaatust. Alguse saab mingi omaduse või jõu arenemine ja küpsemine sinu sees. Just sisemised arengud on praegu esiplaanil. Kui mõni sündmus või olukord ei suju piisavalt kiiresti või ladusalt, siis veendu, et sa pole takerdunud mingitesse illusioonidesse ja sulle ei näidata vaid pettepilte, mida tegelikult olemas pole. Kui oled saanud kinnitust, et see, mis toimub, pole näiline, siis edasi on väga suur võimalus, et kõik asjad arenevad sinu jaoks väga soodsalt. Kui otsid uut tööd, siis kindlasti kontrolli tulevase tööandja tausta ja sinu jaoks olulisi aspekte. 

Kaksikud: Juuni tähistab sinu jaoks millegi lõppemist. Mis iganes nüüd otsa ei saaks, see pole valus ja vägivaldne lõpp, vaid loomulik ja vabastav lõppemine. See annab sulle justkui uue ruumi ja uue hingamise. Taas on kõik uus ja võimalik. Nii see lõpp sulle tundub. Ja nii tõenäoliselt ongi, miski pole jääv ja vahel on vajagi midagi lõpetada, et uuega saaks algust teha. Saad jagu oma hirmudest ja muredest, mis sind on saatnud. Tunned, et päike paistab taas ka sinu südames ja see teeb ka valikute tegemise kergemaks ja miski ei tumesta praegu su rõõmsat kulgemist. Võib olla pead siiski veidi ka ise selle nimel tegutsema, et maha jätta murelik meel ja tusased mõtted. Tee seda ja näed, et peagi on asjad palju paremini kui norutades tundusid.

Vähk: Juunis on vahelduseks su mõtlemine üsna pragmaatiline ja kaine. Oled kahe jalaga maas ja otsid uusi väljundeid oma elujärje parandamiseks. Kuna suvi on meie maal lühike, siis mõtled ikka kaugemale ja teed ehk mõne suurema ehitustööga või remondiga algust just nüüd. Tekib tahtmine osa saada ka kõikidest üritustest, mis toimuvad vabas õhus ja annavad sulle positiivse laengu. Seikluslikku meelt jagub terveks juunikuuks, siiski ei kaota sa pead ja oskad valida just sulle sobivad üritused ja tegevused. Veidi vaid võiksid jälgida, et ei läheks liialdama ühegi  meelelise tegevusega. Olgu see siis toit, jook, seiklused või suhted. Otsid kõiges täiuslikkust ja seetõttu võid kergelt üle annustada ja hiljem tunda, et ikkagi polnud päris see, mis oleks tahtnud. Seega, kui välja lähed, jäta roosad prillid koju. 

Lõvi: Juuni märksõna võiks olla lihtsalt meeldiv kuu. Oled omandanud uusi teadmisi ja kui need on muutnud sinu veendumusi, siis oled saanud palju uut, millega edasi minna. Juunis oleks hea keskenduda vaid ühele valdkonnale, mille iganes sa valid. Kui tunned, et tähelepanu vajavad suhted, siis püüa töö veidi tahaplaanile jätta ja keskendu suhetele. Kui on vaja rohkem panustada näiteks kodusse, siis tee seda. Kujunda enda jaoks kindel prioriteet ja tegele sellega põhjalikult. Mitme teema vahet pendeldamine ei too tõenäoliselt tulemusi üheski valdkonnas.  Kui senised õppetunnid kenasti omandatud, on sinu jaoks lahti täiesti uued horisondid ja kõrgemad tasandid. See pakub sulle palju elamusi ja uut energiat. Kasuta seda arukalt ja naudinguga.

Neitsi: Juunis tuleb võtta aeg maha, teha paus ja seda ka siis kui sa ise seda ei planeeri. Tõenäoliselt on tegu mõne tervisehädaga, millele pead nüüd suunama kogu oma tähelepanu ja hoole. Või annab keha kuidagi märku, et vanaviisi jätkates ei tule asjadest enam midagi välja. Kõik oleneb, kuidas oled enda kehaga suhelnud ja kui palju tegeled füüsilise tervise eest hoolitsemisega. Igal juhul on praegu aeg, kus oled sunnitud selle teemaga kokku puutuma. Samas on sellised puhkeperioodid alati head, sest saab taas vaadata enda sisse ja teha korrektuure mõtetes ja tunnetes. Kui oled põhjustanud lähedastes pahameelt ja teinud haiget, siis nüüd on aeg seda parandama asuda. Tulemused on igati selle pingutuse väärilised.

Kaalud: Juuni pakub uusi võimalusi ja seda eelkõige materiaalsel tasandil. Kui vajad uut sissetulekuallikat, siis nüüd tõenäoliselt tekib võimalus see ka leida. Kui sa vaid ei vajuks mõtisklustesse ja ei taanduks kõigest oma kaitsvasse kesta. Vaid siis teostuvad su võimalused kui astud välja umbsest ruumist ja lood endale kindlad eesmärgid, mille nimel tööle soovid hakata. Kui asi puudutab isiklikke suhteid, siis tule kaaslasele poolele teele vastu ja püüa taibata, mida teisel on sulle pakkuda. Ära lukusta südant ega ka ust. Püüa kuulata avatud meeltega ja ära eelda midagi. Võimalused on igati, et koged meeldivaid aegu ja saad nautida suuremat vabadust, mida pakub elu igal tasandil. 

Skorpion: Juuni tuleb tõenäoliselt üsna tegus ja aktiivne. Oled distsiplineeritud ja keskendud eesmärkide saavutamisele. Näed suurt pilti ka seal, kus varem tundus olevat suur segadus. Võid olla tavapärasest veidi võimukam ja kangekaelsem, aga keegi ei saa sind süüdistada selles, et jätad kellegi eest hoolitsemata. Sinu hoolt ja tähelepanu jagub kõigile, kes seda vajavad. Kipud olema pisut kanaemalik ja üritad lähedasi kaitsta ka paari vihmapiisa eest. See pole siiski vajalik, ka lähedased võivad vahel märjaks saades omandada uusi vajalikke õppetunde ja sekkumine pole tingimata vajalik. Sinu instinktid hakkavad kohe tööle, kui keegi sulle oluline satub veidigi keerulisemasse olukorda. Las ta püüab ise sealt välja tulla. Näed ka ise hiljem, et see tuleb vaid kasuks. Ka sulle endale, sest sul on enda eluga piisavalt palju tegemist ja mida sõltumatum oled, seda kindlam on sinu tulevik.

Ambur: Juuni märksõna sinu jaoks võiks olla- tark ei torma. Kipud palju vaidlema ja oma seisukohti kaitsma. Isegi kui sul õigus on, siis anna ka teisele poolele sõna ja kuula ära kõik argumendid. Kipud olema kärsitu ja kui asjad ei suju nii kiirelt kui tahaksid, siis väljendad selgelt rahulolematust. Kujunda endale kindel veendumus, milline valdkond on hetkel kõige olulisem ja lase mõnda aega asjadel lihtsalt kujuneda. Kiirustamisest ei tule praegu nagunii midagi head, niiet võta veidi rahulikult ja püüa jääda neutraalseks. Isegi kui sul on oma arvamus, siis ei ole alati parim valik see kohe välja öelda. Kui see just ei puuduta sinu isiklikku elu või suhteid. Eriti suhetes püüa säilitada rahu ja anna aega olukordade rahunemiseks. Positiivsed lahendused on siis kindlad. 

Kaljukits: Pead ilmselt juunis tegema mõne valuliku lõpu. Kas on vaja lahti saada mõnest kahjulikust harjumusest või inimesest, igal juhul tunned, et pead seda tegema. Isegi kui oleks võimalik veel asju parandada, teed sa ikkagi otsuse lõpetada kogu teema. Tõenäolisem on siiski, et teed otsuse raske südamega ja jääd ka ise seda põdema. Siiski annab universum sulle piisavalt jõudu juurde, et edasi minna. Oled loomult nagunii tugev, seega on vaja vaid see jõud enda seest üles leida ja mitte sulguda endasse. Kõik ürgsed instinktid on praegu samuti haripunktis ja neid pole mõtet eitada. Pigem püüa need energiad suunata meeldivatesse tegevustesse ja nii, et ka teised sellest tegevusest rõõmu tunda saaksid. Kuhu iganes oma kired suunad, see saab hoogu ja aktiveerub.

Veevalaja: Juuni on nagu öö ja päeva vaheldumine, valgus ja pimedus, suvi ja talv. Kord oled sa täis rõõmu ja õnne, teed rahu kõikide vanade probleemidega, lahendad kõik tülid, lepid ja oled harmoonias kogu maailmaga. Siis taas tõuseb sinus mässumeel ja nagu tellitult on kohal uus konflikt ja kõik on taas sassis. Siis asud kiiresti olukorda lahendama ja püüad lepitada ennast maailmaga ja teisi inimesi omavahel ja sinuga. Üldpilt on üsna segadusttekitav ja meenutab natuke tormist suveõhtut. Tuul keerutab tolmu ja puhub lained vahule, siis vaibub ja taas särab päike ja linnud laulavad rõõmsalt. Selline näib kõrvalt vaadates välja ka sinu juunikuu. Kuidagi ei oska sa sellest ringist praegu välja tulla. Abi võib olla jalutamisest looduses ja mediteerimisest.  

Kalad: Oled juunis taas unistaja omas elemendis. Kalkuleerid küll pikalt ja teed analüüsi igale mõttele ja tundmusele, mis sul tekib, aga lahendusi ei tule sellest hoolimata kiirelt. Kipud liialt kahtlema, arvad, et ikka on vee midagi, mida sa pole arvesse võtnud ja nii võid ilma jääda sellestki, mis juba olemas oli. Liiga pikalt arutlemisse takerdudes ei pruugi enam teist võimalust tulla. Püüa keskenduda meeldivale ja jäta hirmud selja taha. Kui tunned, et oled ülekoormatud, siis tegele millegagi, mis ei nõua liigset mõttetööd, mine loodusesse, ujuma, kalale või kruiisile. Ja kui kindel pind jälle jalge all, näed ka suhteid ja enda osa selles uues valguses. Mõned asjad ja olukorrad võivad olla lihtsalt toredad, ilma, et neile süvaanalüüsi peaks tegema. Suhetega on samamoodi, anna endale lihtsalt võimalus. 

Koostas Elle Lehtla  

Back to top button
Close