MÜSTIKA

Kuuhoroskoop – mai 2019

Jäär: Mai tõotab tuua muutusi sinu ellu. Midagi on määratud lõppema, aga iga lõpp on alati uue algus. Selleks, et jõuda teisele kaldale, tuleb ületada veekogu. Kui muutused tunduvad liialt äkilistena, siis vaid selle tõttu, et sul pole olnud aega märgata selle protsessi kulgemist, mis on toimunud juba mõnda aega. Nüüd tundub finaal sulle ühtäkki raputava kogemusena. Võta seda kui võimalust õhk värskeks lüüa ja alustada midagi uut ja teistmoodi. Saad püstitada endale uusi eesmärke ja kui jätad olnu seljataha, oled valmis vallutama uusi tippe.

Sõnn: Kui sinu kohta saab öelda trikitaja, siis mai on see kuu, kus oled külmalt kalkuleeriv ja võimeline kellelgi ka naha üle kõrvade vedama. Seda vaid selleks, et sul on seda vaja, jumal teab, mis põhjusel. Sinu loogika on terav nagu habemenuga ja sa võidad kõik väitlused kui neid peaks mais tekkima. Ilmselt ka tekib, sest su meelestatus on praegu selline. Tagajärgedega tuleb muidugi ka tegelda ainult sul endal, sest võib juhtuda, et enne kui ise arugi saad, oled mõne tobeda supi kokku keetnud ja siis hakkab su südametunnistus häirekella lööma ja püüad taas muuta kõik ilusaks ja heaks. Loomulikult saad sa sellega hakkama parimal moel.

Kaksikud: Mai toob sulle häid sõnumeid, positiivseid sündmusi ja arenguid. Midagi head on tulekul, protsessid on toimumas, anna vaid endale võimalus see enda ellu lubada. Kui arvad, et asjad võtavad veel aega, siis nüüd võib miski toimuda oodatust kiiremini ja juhtuda varem kui sa aimata oskad. Võta seda kui positiivset arenguvõimalust, kõik, mis juhtub, on tulnud sind õpetama ja sind täiuslikumaks muutma. Mai lisab sinusse ka tubli koguse elurõõmu ja optimismi, millest sul ennegi puudust pole olnud. Nüüd vaid saad juurde uue annuse ja pakatad entusiasmist. Kasuta energiat mõsitlikult ja ära sahmi tühja. Kui suunad elujõu enda arendamisse, on tulemus kordades parem kui energiat lihtsalt laiali jagades.

Vähk: Maikuu märksõna on konflikt. Midagi tuleb ära lahendada. Kas lähedastega on viimasel ajal tekkinud olukordi, mille oled jätnud saatuse hooleks või on enda sees pitsitamas teadmatus ja see väljendub pahameelena kõigi ja kõige suhtes? Igal juhul on nüüd aeg küps, sest muutus paremuse poole ootab oma aega. Selleks on vaja enda sees lahti harutada see pessimismipundar ja liikvele minna. Kui kevadine suurpuhastus tehtud, nii otseses kui ülekantud tähenduses, siis märkad peagi, et värske õhk liigub ja päike on taas ilus kollane. Viska vana pahn minema ja tee ruumi muutustele. Neid vajad sa sama palju kui suvist soojust enda hinge. Kui kavatsed midagi uut, siis selleks on nüüd roheline tuli süttinud.

Lõvi: Vallalistel lõvidel ja lõvitaridel tuleks mais kõik meeled avali hoida, sest ..õhus on armastust. Kui oled enda sees valmis looma püsiva ja tõsise suhte, siis praegu on sinu võimalus. Oled väga rõõmsameelne, naudid kõike, mis maailmas kaunist, muusikat, tantsu, kunsti ja head sööki. Kogu talvine rõskus ja raskus on su seest kadunud ja käid ringi, nina päikese poole ning rõõmustad iga uue päeva üle, Kõik otsused, mida praegu teed, on sinu jaoks positiivsed ja edasiviiva energiaga laetud. Tõeliselt hea kuu tulekul, kasuta siis kogu potentsiaali, mis universumil sulle pakkuda on. 

Neitsi: Sinu sees on taas palju hirme ja kahtlusi. Need on kui piinavad unenäod, mis ei lase ärgata ja märgata tõelist reaalsust. Oled end lukustanud vabatahtlikult puuri, mille võti on sul küll käeulatuses, aga sa kordad endale jonnakalt, et ei suuda sellest olukorrast välja tulla. Kui sa vaid sirutaksid käe, oleksid sa hetkega vaba ja valguse käes. Siis märkad ka ise, et sul on toetavaid sõpru ja rõõm pole kusagile kadunud.  Mais on täiseti tõenäoline, et saad korda oma hapra suhte, lepid ära mõne sõbraga, kellega suhted veidi keeruliseks muutunud. Ka armumine või vähemalt meeldiv flirt on vägagi tõenäolised. Kui otsid kaaslast eluteele, siis nüüd on ta leidmise võimalus üsna suur. 

Kaalud: Õhkkond on kuidagi su ümber kuum ja koguaeg on kusagile kiire. Oled tormakas ja tahad kõike kohe ja nüüd. Kui see ei õnnestu, reageerid ägedalt ja näitad kõigile, kui palju on sinu sees tuld. See ei pruugi sind soovitud eesmärgile lähemale aidata, aga sa oled seda meelt, et tuleb võidelda ja tõestada, et oled kiirem kui teised. Hetkeks ehk oledki, aga siis tuleb paigale jääda, sest sa pole sündinud tuliratsuks ja sinu sees pole lõputut energiavaru kui sa end ei hoia ja jõudu ei taasta. Seega, mais võiks teha kõike mõõdukalt, teadvustada enda võimeid ja võimalusi, et mõni viirus või tõbi sind paigale ei sunniks jääma. Kui ummisjalu pidevalt ei torma, peaks kõik sujuma normaalselt ilma viperusteta. 

Skorpion: Vaatamata kaunile kevadele on miski su meelel, mis su unerahu viib. Vähkred öösiti ja valutad südant erinevate asjade pärast. Proovi endale selgeks teha, kas kõik need probleemid ja nende lahendamine on sinu võimuses. Sinu sees on põhjendamatult palju hirme, mis sul magada ei lase. Tihti on need hirmud enda loodud ja tõelist ohtu polegi. Kuna ööpimedus mõjutab meeli, siis suudad end üles keerata ka näiliselt väikestest asjadest. Kõik sinu tundlikud ja läbinägevad võimed töötavad siiski täistuuridel ja sa saad olla abiks ja tervendavaks jõuks nii mõnelegi sinu abi paluvale sõbrale ja tuttavale. See tegevus on sulle alati meeltmööda ja nii saad tagasi ka enda tasakaalu ja hingerahu. 

Ambur: Oled mais parimas sõiduvees. Täis enesekindlust võtad oma elu enda kätte ja juhid ise kõiki protsesse, mis sinu käekäiku mõjutavad. Saavutad kõik seatud eesmärgid kergelt ja ilma tagasilöökideta. Samas ei tohiks sa end seetõttu lõdvaks lasta kuna kõik näib laabuvat justkui iseenesest. Hoia meeled erksad, sest kõik, mis sa saavutad, on sinu enda meelekindluse ja rõõmsa optimismi tulemus. Mais on võimalikud ka lõpetamised, lõpupeod ja rõõmsad koosviibimised. Oled oodatud külaline nii mõnelegi grilliõhtule ja lõbusale ajaveetmisele ei suuda sa iialgi ära öelda. See annab sulle jõudu ja energiat, mida siis rõõmuga ka teistele kiirgad. 

Kaljukits: Oled mais eneseteadlik ja täis tegutsemisindu. Samas ihkad oma tegevuse eest ka veidi tunnustust ja väärilist tasu. Oled arvamusel, et kõik, millesse sa panustad, tagab sulle parema enesetunde ja ka suuremaid naudinguid. Võib tekkida soov otsatult kulutada ja nautida elurõõme täiel rinnal. Kui seda soovi veidigi suudad talitseda ja kontrolli all hoida, siis tegelikult ehitad endale tugeva vundamendi, kuhu saab aeglaselt kuid kindlalt kasvama panna tuleviku jaoks nii mõndagi väärtuslikku. See, mis kasvama hakkab, tagab sulle rahuliku une ja rõõmsama meele. Seega, ära anna järele hetkelisele soovile kõike kohe mängu panna ja nautida nö kogu raha eest, sest veidi seda kasvatades saad end premeerida palju suuremalt ja tõhusamalt. 

Veevalaja: Kevad ja maikuu toob sulle uut jõudu ja tervis on parem kui kunagi varem. Vanad hädad taanduvad nüüd kergelt, sest oled ise rõõmus ja suhtud muredesse kergemalt. Kõiges võiks säilida nüüd õige mõõdu tunne, mõõdukus ja õiglus ongi sinu märksõnad maikuuks. Tunned, et maailm on siiski kaunis ja elu elamist väärt. Sinus on palju rõõmu, naudid looduse ärkamist ja kuulad ehk rohkem muusikat ja tunned vajadust kaunite elamuste järele. Vaatad heameelega mõnd head filmi, käid ehk mõnel näitusel ja oled harmoonias ka sind ümbritsevate inimestega. 

Kalad: Mai paneb su vere keema ja sunnib tormama. Tihti aga ei ole eesmärgid veel kindlad, mida ja kuidas sa tahad saavutada, ainus, mida tead, et sa tahad seda kohe. Liigne tulisus ja kiirustamine aga võib rikkuda mõne ilusa hetke või suhte juba enne kui see päriselt alatagi on jõudnud. Kui praegu otsustad olukordi klaarima hakata, siis tõenäoliselt lõpetab see küll probleemi, aga võib lõpetada ka suhte. Seega, püüa olla tasakaalukas ja võta motoks lause- tark ei torma. Just see peaks aitama sul üle elada need tulised tuuleiilid, mis sind praegu püüavad liikvele ajada. Kui on aga midagi, mida sa pole siiani kuidagi lõpule suutnud viia, siis nüüd on parim aeg see uuesti käsile võtta ja lõpuni teha. Energiat selleks jätkub ja tulemus rõõmustab sind. 

Autor: Elle Lehtla
www.valgusinglid.ee

Back to top button
Close