ÖÖELU

KUUM GALERII: Elagu vallalise staatus: Teatris mürgeldati suhte muredeta!

Laupäeval, 12.01 võis möödunud aasta suhtemured unustada ja tähistada uue aja algust, sest klubis Teater ootas kõiki aasta esimene suur VALLALISTE PIDU!Öö, mida oodatud: Teater oli sel õhtul puupüsti täis rõõmsatest ja uudishimulikest pidulistest, kel eesmärk ühine – lisada 2019. aasta algusesse veidi põnevust, adrenaliini ja kvaliteetset meelelahutust. 

Piduliste meelt oli sel ööl lahutamas staartrummar otse Riiast, kes vallutas pidulise südames sekunditega. Nii muutus artisti sooloesinemine ühisettevõtmiseks, pakkudes nalja nii esinejale kui külalistele. Piduliste hea tuju eest kandsid hoolt ka kaunid Hõbeda neiud. Üheskoos tantsijatega pakuti silmailu lettidel, lavadel ja tantsuplatsil. Kui SINA jäid suurest vallaliste ööst ilma, ole mureta – järgmine suurkogunemine toimub juba valentinipäeva paiku!

Juba sel reedel on Teatris aga taas oodata midagi äärmiselt hulljulgelt – 18.01 astutakse läbi ajaloo kuulsaima ja salajaseima ööklubi STUDIO 54 jälgedesse, sest uhiuus pidudesari Stuudio 54 toob külalisteni täpselt sama kinnise, glamuurseima ja vabama olemusega öö! 

Diktatuur uksel ja demokraatia tantsuplatsil – suurürituse kohta loe täpsemalt siit: https://www.facebook.com/events/1775977082508360/


Back to top button
Close