ELUSTIIL / HEAOLU / KULTUUR

Laulu- ja tantsupeo ülekandeid jälgis ERRi vahendusel rohkem kui pool miljonit inimest

Telekanalite ETV, ETV2 ja ETV+ vahendusel sai juubelipeost “Minu arm” osa 522 000 inimest, kes jälgisid ülekandeid vähemalt 15 minutit. Neile lisanduvad tuhanded inimesed, kes osalesid peol raadio või veebi vahendusel.

ERRi tele- ja raadiokanalid vahendasid nelja päeva jooksul tantsupidu, rongkäiku, rahvamuusikapidu, laulupeo kahte kontserti ja raadios ka “Kannelde ööd”. Ühte või teist teleülekannet jälgis reedest pühapäevani vähemalt 15 minutit 522 000 erinevat inimest alates neljandast eluaastast.

Ligi kaheksa tundi kestvat pühapäevast laulupeo ülekannet vaatas ETV vahendusel otse või järele keskmiselt 157 000 inimest. Ühendkooride lõpulaulud tõid tipphetkel ETV-d vaatama 246 000 inimest. Kõige kõrgem oli keskmine vaatajate arv laupäevasel kontserdil “Õpetajatele”, mida ETV vahendusel jälgis keskmiselt 167 000 televaatajat. Sellele eelnevale rongkäigule elas läbi päeva kaasa keskmiselt 128 000 inimest. Lisaks ETV-le vahendasid rongkäigust telepilti ka ETV2 ja ETV+ ning ERR.ee portaal. Reedene tantsupeo ülekanne kutsus ETV vahendusel peole kaasa elama keskmiselt 159 000 silmapaari.

Juubelipeo sündmuseid sai jälgida ka üle veebi ning kõikjal maailmas. Juubelipeo nädalal oli ERR.ee portaalil rohkem kui 600 000 unikaalset külastajat ning veebiülekandeid jälgisid korraga tuhanded üheaegsed vaatajad.

Juubelipidu vahendasid Eesti Televisioon, Vikerraadio, Klassikaraadio, Raadio 4, ETV+, ETV2 ja ERR.ee portaal. Kõik laulu- ja tantsupeo “Minu arm” ülekanded on järelvaadatavad ja kuulatavad veebis.

Back to top button
Close