PERSOON

Laura Kõrgemäe avas uue agentuuri

Kaua avalikkuse eest varjul püsinud Laura Kõrgemäe (32) on liitunud meie portaaliga WOWEesti.ee, kelle sulest on peatselt oodata põnevaid kirjatükke erinevatel rohkem ja vähem skandaalsetel teemadel.

Uurime, mida põnevat särav ja alati tegus Laura Kõrgemäe tänasel päeval veel teeb.

Foto: Erakogu

Laura, mille põnevaga sa oled tegelenud viimased aasta aega?

Saan täna julgelt öelda, et olen lõpuks leidnud iseenda ja tegelesingi eelkõige selle “õige mina” otsimisega. Olen veetnud palju aega oma pere ja lähedastega, kuidas samas võtnud aja maha ka üksinda olles. On olnud raskemaid ja kergemaid perioode, kuid õnneks iga halb möödub ja kui su kõrval on toetavad inimesed, siis pole ükski teekond liiga raske käia.
Lisaks eneseotsingutele olen leidnud ka uue ja enda jaoks väga põneva tööalase väljakutse.

Millega sa hetkel tegeled?

Minu elus on hetkel väga palju käsil. Kuna olen Balti Filmi – ja Meediakoolis õppinud avalikke suhteid ja meediat, on mind alati paelunud ajakirjandusvaldkond. Minu õnneks avanes mul võimalus liituda teie toreda tiimiga, kus ma saan kindlasti oma õpitut rakendada, kuid veelgi rohkem selle professionaalse tiimi pealt õppida. Ja kindlasti on mul teemasid, mida ma ise väga kajastada tahaksin, ning mis kindlasti ka lugejatele huvi pakuvad.
Aga veel suuremaks väljakutseks enda jaoks pean hetkel seda, et asutasime partneriga sotsiaalmeediaagentuuri WOW Marketing ja enamik minu energiat lähebki hetkel sinna.
Täpsemalt räägin agentuuri tegemistest ja meie plaanidest aga veidi hiljem.

Mis on su tulevikuplaanid?

Mõtteid ja plaane on palju. Hetkel on vaja kõvasti vaeva näha, et WOW Marketing jõuaks sinna, kuhu ma soovin, aga ilma raske tööta ei tule siin ilmas midagi. Energiat ja tegutsemistahet on minus alati palju olnud, ning usun, et tehes täna seda, mida ma väga armastan mul jõud ei rauge.

Foto: Erakogu

WOWEesti.ee lehel ilmunud materjali refereerimiseks, kopeerimiseks või muul viisil kasutamiseks palume tutvuda kasutustingimustega.

Close
Close