PERSOON

Laura-Ly ja DJ Cityflash üllatavad uue jõululooga! 

DJ Cityflash & Laura-Ly soovivad kõikdele oma sõpradele kaunist jõulupühade ootust. 
#cityflash #lauralyofficial #paulmeiesaarphotography

Jõulukuul mõtleme ilmselt tavapäraselt rohkem loomadele ning abivajajatele. Tabasime Meelis Eskola, kes enamikele eestlastele on tuntud kui DJ CITYFLASH, Paljassaare loomade varjupaigas. 

Uurisimegi Meelise käest millega alati tegus ja rõõmsameelne noormees hetkel tegeleb ning kuidas sündis uus lugu.

United Dream Studios  kutsus mind Paljassaare loomade varjupaika, et teha üheskoos positiivne kutsung inimesi toetama seda kiiduväärt asutust. Täiesti ausalt, olen soovinud teha sellist külastuskäiku just külmemal ajal, et näha, kuidas need vaprad loomad hakkama saavad, “ räägib  Meelis õhinaga. “ Tore tädi, kes on selle asutuse hing ja eestvedaja kinnitas, et kõigil on soe ja kõik saavad ilusti süüa ja ma nägin seda ka oma silmaga. Väga südantsoojendav oli teada saada ka seda, et neid loomi võetakse pidevalt kodudesse ja kui mul endalgi oleks suurem majapidamine oleksin koheselt paar koera kaasa tirinud”.

“Igatahes on mul väga hea meel, et ära käisin ja toetasin pisut ka varjupaika. Lisaks sellele jagasin nende infot ka enda  sotsiaalmeedia kontode alt ja sain juba väga palju head tagasisidet ning inimesd uurisid, kus selline koht asub. Kutsun kõiki üles head tegema!”

Kuidas sündis uus jõulugu?

Minu ema ja mu laulja Laura-Ly ema, kes mõlemad soovisid, et me teeksime ühe toreda jõulucoveri. Eelmisel nädalal leidsime paar tundi ning Laura-Ly sõitis Tallinna, et sisse laulda vana ja hea Last Christmas. Tegin sellele ka alguses kerge promo versiooni, mida esitasime eelmine nädal Viljandis Cheersis. Rahvas võttis seda väga hästi vastu, panin selle kokku ja valmis ta saigi.

Kuidas sa ise plaanid see aasta oma jõulud veeta?

See aasta plaanin veeta jõulud perega ja külastan oma armsaid sugulasi. Ja kuidagi juhtus, et niipaljudel on just jõulukuul sünnipäevad, kaasaarvatud Laura-Ly, kes saab 17.aastaseks.

Soovin kõigile toredaid tulevaid jõule ja tahaksin lisada, et kuna sel ajal tekib kogu maailmas väga palju prügi, siis oleme vahvad ja hoiame oma planeeti ja  viskame kõik ebavajaliku ilusti sinna, kus vaja!

Lugu on tasuta allalaetav Cityflash soundcloudkontolt: 
https://soundcloud.com/cityflash/cityflash-ft-laura-ly-last-christmas

Tee Sina ka head: www.varjupaik.ee

Back to top button
Close