RAHA

Maailma üks olulisemaid makseplatvorme Stripe jõudis täna ametlikult Eestisse

Globaalne makseplatvorm Stripe laieneb täna ametlikult Eesti turule. Stripe’i kasutajad saavad juurdepääsu ka Apple Pay’le ja Google Pay’le.

Stripe’i peetakse üheks olulisemaks ja kiiremini kasvavaks internetimaksete vahendajaks, selle eeliseks peetakse väga lihtsat kaardimaksete vastuvõtmise võimalust ja selleks pakutakse ka kaardimakseterminali, kuid viimast mitte veel Eestis.

Beeta-etapis jõuti Eesti turule juba selle aasta veebruaris.

Stripe võimaldab veebiettevõtetel alustada, kasvatada ja laiendada oma äri globaalselt ning võtta vastu makseid üle kogu maailma. Eesti ettevõtted nagu Click & Grow ja WeCode juba kasutavad Stripe’i, et pakkuda oma kaupu ja teenuseid klientidele üle kogu maailma.

Alates tänasest saavad Eesti ettevõtted hakata vastu võtma makseid enam kui 130 valuutas vaid 10 minutiga. Eestisse laienemisega annab Stripe nendele ettevõtetele juurdepääsu oma globaalsele makse- ja arveldusvõrgustikule.

Lisaks maksete vastuvõtmisele saavad ettevõtted kasutada Stripe’i ka oma raamatupidamisarvestuses, arveldamiseks, väljamaksete tegemiseks kolmandatele osapooltele ja äritegevuse optimeerimiseks mobiilimaksete valdkonnas – kõik ühelt tsentraliseeritud näidikulaualt.

Stripe’i lubab, et nende teenuste hinnas pole seadistustasusid, kuutasusid ega peidetud tasusid. Eesti vahendustasud algavalt tasemelt 1,4% + 0,25 eurot iga õnnestunud kaardimakse eest.

Back to top button
Close