GURMEE / MAITSED

Maitsegurmaanide kohtumispaik – Cafe Lyon! Tükike Prantsusmaad meie kodumaal

Cafè Lyon on võitnud Silverspooni gastronoomiaauhinna, kui Eesti parim kohvik ja avamisest saati jõudnud Eesti parimate restoranide hulka ning olnud kõrgelt hinnatud paljude külastajate poolt, muuhulgas on Cafe Lyoni märgitud ära ka White Guide restoranigiidis.

Cafe Lyon on olnud Silverspoon awards winner 2016 ja finalist 2017 aastast.

Kliendid hindavad enim pagari-ja kondiitritooteid, lausa nii palju, et on tuldud spetsiaalsest teisest linnaotsast ekleeridele järele.

Argipäeviti saab kella 12-14.00 nautida Viimsi Lyoni prantslaslikult elegantseid päevapakkumisi. WOW soovitab!

Lõunamenüü on väga mitmekesine ja valikus on põnevaid praade ning suppe erinevatest maailma köökidest.

Neljapäeviti on kalapäev ja soojade ilmadega pakuvad jahutust suvised külmsupidvärsked salatid ning smuutid. Hinnad algavad 3.90st.
Kuni augusti lõpuni on Viimsi Café Lyonis käimas kampaania, kus iga päevaprae ostuga saab kleepse koguda – nii on viies päevapraad sööjale tasuta.

Hommikusöögimenüü on väga rikkalik, kust endale meelepärast leiab nii paadunud terviseguru, kui ka toekamat kõhutäidet eelistav külaline. Esimesele soovitame proovida kerget kausieinet kodujuustu, salati, muna ja leivaga, jogurtikreemi krõbeda müsli ja marjadega, või hoopis avokaadot lõhe ja leivaga.
Teisele aga erinevate täidiste ja lisanditega omlette, härjasilmi ja pošeeritud mune.

Esiletõstmist väärivad loomulikult Café Lyoni pagarikoja värsked küpsetised, mis valmivad algusest lõpuni kohapeal ehtsast võist ning käsitööna.

Klassikalised või täidistega croissant`id, soolased ja magusad pirukad, ekleerid, tordid, koogid, kringlid – ootavad varahommikust hilisõhtuni.

Prantsuse köögile kohaselt ei puudu siit ka krepid, mida on võrdselt nii soolaseid kui magusaid. Põnevamad ülepannikoogid on näiteks valgehallitusjuustu ja granaatõunaseemnete, karamellistatud soolapähklite või vaarikate ja karamellikastmega.

Café Lyon on rõhku pannud ka smuutidele ja jäätisekokteilidele.
Neid on valikus kokku 12.
Laktoositalumatusega kliendid saavad nautida värskelt pressitud mahlast ja puuviljadest-köögiviljadest mahedikke.

Cafe Lyon pakub nüüdsest ka uhiuut rikkalikku a la carte menüüd, mida saab nautida alates 12:00st kuni õhtuni välja.
Tõeliselt meeldejääv tants Sinu maitsemeeltel!

Avatud on mugavad terrassid nii Viimsi kui Meistri Lyonis, kus end hubaselt tunda ja toiduelamusi nautida.

Tõeliselt mõnus on nautida head toitu ning meelierutavaid hõrgutisi Cafe Lyoni terrassil

Külastajad saavad pidada enda privaatüritusi ning tähistada sünnipäevasid, ette tellida torte ja muid kondiitrihõrgutisi, küsi ainult pakkumist Lyonist!

Leia Cafe Lyon’i päevapakkumistel silm peal Facebookis!

Ning Instagramis saab silma peal hoida kõigel, mida põnevat kohvikus igapäevaselt toimub ja millised hõrgutised just valminud on.

Ka lemmikud on oodatud!


Back to top button
Close