ELUSTIIL / HEAOLU / KULTUUR

Martin Garrix ja MIKE YUNG uuel hümnilikul singlil Dreamer

Peale suurepärast singlit Ocean koostöös Khalidiga, jätkab Martin Garrix hitimaratoni uue looga, mis on juba ette määratud suurteks tegudeks popi edetabelites. Garrix näitab innukalt nagu alati oma muusikalise isiksuse erinevaid külgi, Dreamer on hümnilik singel, mis lisab avarust tema niigi laiale koostööde spektrile. 

Dreamer on koostöö endise soul-lauljaga, MIKE YUNG — mehega, kelle uskumatu  lugu on südantlõhestav, kuid lõpuks siiski võidukas. Tegu on YUNG’i esimese koostööga nii suure kaliibriga artistiga nagu seda on Garrix. Mike allkirjastas 80-ndatel samal ajal igihaljaste legendidega Etta James ja Luther Vandross lepingu plaadifrimaga T.Electric. Seisis hiljem silmitsi raskete aegadega, elades New Yorki tänavail, kus gängide rünnakute käigus pussitati meest üheksal korral. Mike laulis 38 aastat metroos, toetamaks oma pere Brooklyni projekte ja seda kõike enne kui ta jõudis superpopulaarsesse telesarja America’s Got Talent, kus ta võistles poolfinaalini.

Laul embab ehedalt meeiliülendava vooga, mis iseloomustab mehe rambivalgusesse naasmist ning on täitunud lootuse, uue jõu ning positiivsusega, laotades oma hingestatud saadetise tulikuumana üle Garrixi eufoorilise pop-produktsiooni. Gospeli laadsed kooriharmooniad tõstavad loo enne lõppu uutesse kõrgustesse ning võimas video näitab Yungi laulmas trampides vanal New Yorki metroo rajal. Video jätkub kõndimist tema Brooklyn´i projektide rajal ning jõuab välja Amsterdami, kus ta salvestab loo koos ekstaatilise Garrixiga stuudios.

Garrix´i koostöö souli ajastu ühe viimase lauljaga on ootamatu ja ilus pööre mehe tõeliselt muljet avaldavas karjääris. See käib asja juurde – lihtsalt võimatu on ennustada, mida ta järgmiseks ette võtab. 

Back to top button
Close