Ainult naistele: Meeste ausad ja üllatavad ülestunnistused!

Mees WC-s ajakirja lugemas. Foto: PantherMedia/Scanpix

Internetiavarustes on avameelsed ka kõige vaguramad inimesed. Seega pole midagi imestada, et keegi neti-ajakirjanik, kuskil kauges või lähedases riigis need avameelsused kokku kogub ja artikliks vormistab. WOWEesti.ee toimetaja leidis ühe sellise artikli SIIT!

Kuna mehed Sulle suure tõenäosusega oma saladusi ei räägi ja et Sinu aega säästa, selleks valis WOWEesti.ee välja osad nendest ausatest ülestunnistustest, mis arvatavasti ka Eesti meessugu esindavad.

Sinu ees on meeste ausad ja üllatavad ülestunnistused:

  • Ka mehed kardavad!

Arvad, et oled teie suhtes ainus, kes ämblikke kardab? Eksid, ka sinu poisil on selle putuka ees tõenäoliselt sama suur hirm kui sinul.

  • Ilusad (võõrad)naised suunavad meestel vere püksi!

Oled kohtingul märganud, et mees käib tihti WC-s või püüab oma kubet varjata ja ehk isegi kohendada? Ehk oli asi selles, et sinu nägemine ja sinuga vestlemine äratas ka tema “väikemehe” üles. Mehed tunnistavad ausalt, kuid mitte avalikult, et olles kauni naisega kohtingul, tuleb neil teinekord mitu korda püksi tekkinud kühmu kohendada.

  • Mehed heidavad hindava pilgu igale naisele ja ka mehele!

Seda, et mees teisi naisi vaatab pole mõtet tal isegi varjata ja selles polegi ka midagi halba, kui ta just üli-füürerliku naisega suhtes pole ja esimesel ettejuhtuval hetkel petma ei kipu. Naiste üllatuseks on aga järjest rohkem heteromehi tunnistama hakanud, et nad vaatavad hindava pilguga ka konkurente. Mehed on nagu naised, kes (vähemalt oma peas) kritiseerivad ja ka kiidavad teiste meeste riietust ning välimust.

  • Onaneerimisel mõtleb ta Sulle, kellega ta hiljuti tutvus!

Laias internetis tehtud avalduste põhjal tuleb välja, et kui naine saab mehega tuttavaks, siis võib ta ligi 100% kindel olla, et mingil hetkel mõtleb see mees enda rahuldamisel just tema peale. Seda muidugi juhul, kui naine pole maailma koledaim ja ka nende vanusevahe on mõistlik.

  • Mehed on naiste peale kadedad!

Tõenäoliselt oleksid naised meeste peale sama kadedad, kui nad seksi nimel nii palju vaeva peaksid nägema. Naistel käib see asi ju palju lihtsamalt!? Piisab ju lihtsalt mees välja valida ja teada anda, et soov on voodisse pugeda. Ei leidu just palju mehi, kes EI ütleksid.

  • Mehed ja seega ka sinu poiss-sõber vaatavad pornot!

See pidi mingi saladus olema? Hmm… ei saa nüüd aru… selles artiklis pidid ju mehed rääkima asjadest, millest naised midagi ei tea!?

  • Sinu mees-sõber ei ütleks EI!

Naised ja mehed saavad sõbrad olla ilma, et asi jõuaks seksini? Jah, kui nad pingutavad. Kui sa usud, et sinu tore ja siiras ning ustav mees-sõber ei mõtle sinuga seksimisest, siis sa eksid! Anna talle võimalus ja sa näed!

  • Mehed vihkavad, kui teisi mehi nende ees kiidad!

Kui sa oled mehega suhtes ja ei plaani seda suhet just lähemas tulevikus lõpetada, siis ära võrdle temaga ega kiida tema kuuldes teisi mehi. Ükski mees ei taha oma kallima suust kuulda järgnevaid lauseid: “Jaanusel on ikka nii ilus naeratus, miks küll sinul ei ole?”; “Heiki kohe oskab naistele kingitusi valida ja ei eksi nagu sina!”; “Reio on muutumas tõeliseks džentelmeniks, kellest võiksid sinagi õppust võtta.”

  • Ta armastab Sind isegi siis, kui paksuks lähed!

Jah, mehed armastavad oma kaaslasi isegi siis, kui nad on aastate jooksul figuuri kaotanud ja paksuks läinud. See aga ei tähenda, et nad selle sama naisega seksida ja koos avalikel üritustel tahavad käia. Kõigele lisaks ei ole nad enam oma armastuse üle ka uhked.

Kas Sa nõustud nende väidete ja ülestunnistustega? Jäta kommentaar ja anna teada, mida Sina kogu sellest asjast arvad!

Vaata lisaks

Hollywood

Rolli ja raha nimel kõigeks võimelised: need mehed kaotasid müstiliselt palju kilosid

Hollywood on tuntud näitlejate poolest, kes suudavad kehastuda kõiksugu rollidesse. Kuigi tänapäeval saab imeliste eriefektide …