ILU JA MOOD

Meeste intiimkirurgia – otsus olgu kaalutletud!

Mehed on muutunud üha teadlikumaks oma kehast ning pööravad aina enam tähelepanu enda erinevatele kehaosadele, sealhulgas ka intiimsetele piirkondadele, kinnitab Christinas Clinic´u kirurg dr Papeckys. Kui mees häbeneb oma suguelundit või intiimpiirkonnas esinevaid kõrvalekaldeid, siis ei ole tal tihtipeale õiget intiimelu – see on kas varjatud, tõrgetega või puudub täielikult. Lahendusena on kasvamas nõudlus suurepäraseid tulemusi andva intiimkirurgia vastu, kuid oluline on mõista, et tegemist ei ole hetkeemotsiooni ajel tehtava operatsiooniga ning kindlasti ei sobi see kõigile. Kes siis ikkagi on intiimkirurgiaks sobiv patsient ja kes peab operatsiooni mõttest loobuma?

Christinas Clinic´u tunnustatud kirurg dr Papeckys

Intiimkirurgia füsioloogilise probleemi tõttu – munandi endoproteesimine või peenise operatsioonid

Christinas Clinicu juhataja Brit-Carmen Norlan, kes on viimased 15 aastat intiimkirurgia konsultatsioone läbi viinud, võib öelda, et suur osa intiimkirurgia patsientidest on mehed, kellel on tõeline füsioloogiline probleem peenise või munanditega. Juba lastehaiglas tegeletakse väga palju väikeste poiste peeniste ja munandite probleemidega, ometigi ei ole välistatud, et kõik kõrvalekalded ei saa lapseeas 100%  lahendust. Nii mõnedki probleemid võivad tulla mehega täiskasvanuikka kaasa. Puuduva munandi või peeniseprobleemi tõttu ei pea mees aga end halvasti tundma, oma muret varjama või intiimsetest suhetest hoiduma. Operatsioon on lihtne ja kiire ning suurepärase õnnestumisprotsendiga.

Praktiliselt kõik mehed, kes on käinud meie juures intiimkirurgia operatsioonil füsioloogilise probleemi tõttu, on öelnud, et tegemist on uskumatult vaevatu operatsiooniga, mida ei tasu karta ning mille oleks võinud juba varem ette võtta.

Peenis: pikendamine ja paksendamine – kui sa ise ei ole oma suguelundiga rahul

Teise grupi moodustavad mehed, kes pole ise oma peenise mõõtmetega (kuju, suuruse vms) rahul ning soovivad neid muuta. Meie jaoks on oluline olla veendunud, et klient on teinud enda jaoks õige otsuse. Kui mees on otsuses täiesti kindel, selle enda jaoks läbi mõelnud ning miski peenise juures teda häirib, siis on tal võimalik lasta seda opereerida. Mees ei tohiks oma suguelundit  häbeneda ning kui ta tunneb, et operatsioon aitaks tal paremat intiimelu elada, siis ei ole siin midagi eriskummalist. Peenise pikendamine või paksendamine ei ole kindlasti operatsioon, mille ees hirmu tunda, sest mingeid kahjustusi või erektsioonihäireid sellega ei kaasne.

Intiimkirurgia välistamine – impulsiivne otsus, kui keegi on sind solvanud

Inimese keha on isikupärane ja sellega tuleb arvestada. Juhul, kui peenis füsioloogilises mõttes operatsiooni ei vaja ning mees tuleb konsultatsiooni sellepärast, et keegi on seda soovitanud või tema organit väikeseks või mitteproportsionaalseks nimetanud, siis ta operatsiooniks ei sobi. Intiimkirurgia operatsioon peab olema küpse inimese otsus, kes on oma soovis ise väga kindel.

Christinas Clinicu juhataja Brit-Carmen toob ilmeka näite olukorrast, kus intiimkirurgia ei ole lahendus: „Mõni aeg tagasi pöördus meie poole äsja 18-aastaseks saanud noormees, kes soovis oma peenist pikendada. Põhjuseks oli asjaolu, et kui ta oma naispartneriga esimest korda voodisse läks, ütles neiu talle, et tema peenis on väike. Noormees sai sellest kogemusest psühhotrauma ning ootas pikisilmi 18-aastaseks saamist, et tulla peenise operatsioonile. Kliinikus selgitasime talle, et tema peenisega on kõik korras – see, mis ei meeldi ühele, võib meeldida teisele. Noormehele sai justkui päästerõngaks lause, mida olen 15 aasta jooksul korduvalt sellises olukorras kasutanud: „Ei ole suuri ja väikesi suguelundeid, on omavahel sobimatud suguelundid.“

Enne, kui tuled intiimkirurgia konsultatsioonile, mõtle enda jaoks läbi 3 järgnevat punkti:

  1. Miks soovin intiimkirurgia operatsiooni?
  2. Kas olen oma soovis kindel? Intiimkirurgia operatsiooni eelduseks on läbimõeldud soov.
  3. Kas teen seda enda pärast või selle pärast, et keegi on midagi halvasti öelnud?

Back to top button
Close