SEKS JA SUHTED

Mida naised tegelikult tahavad?

Pole vist meest, kes poleks kordagi suhtes olles mõelnud: “No, mida ma nüüd jälle valesti tegin?”. Jah, suhted on keerulised ja ajavad segadusse. Tihti võib jääda mulje, et naised peavad mehi mingiteks ulmelisteks selgeltnägijateks, kes kõike “iseenesest” teadma ja mõistma peaksid. Uskuge või mitte, kuid selliseid mehi pole olemas. Naised, kas te pole kordagi mõelnud, et ehk oleks sellest abi, kui te meestele oma soovidest ja mitte-soovidest räägiksite? Mis?

Õnneks on internet selline tore asi, kust leiab ka kõige raskematele ja piinlikumatele küsimustele vastuse. WOWEesti.ee tormab segaduses ja vastuste puuduse käes vaevlevatele meestele appi. Lõpuks ometi on see aegade algusest oodatud hetk käes. Kallis mees, kes sa oled tänaseni pimeduses kombanud – nüüd saad sa valgustatud!

7 ASJA, MIDA NAISED OMA PARTNERITELT TAHAVAD

1. Kuula oma kallimat

Naine ja mees
Foto: Scanpix

Mitte ära lihtsalt nooguta ja mühata, samal ajal tagumiku alt TV pulti otsides, vaid reaalselt ka kuula, mida su partneril sulle öelda on. Võib täiesti ime juhtuda ja ehk oskad sa talle pärast tähelepanelikku kuulamist isegi nõu anda.

2. Anna talle ruumi

Ära käi tal kõikjal järel nagu mingi ahistaja. Alati pole vaja ka pärida: “Kes helistas? Kellega sa eile pidutsesid? Miks auto spidomeetri näit ühe päeva jooksul nii palju suurenes? Millest te sõbrannadega rääkisite?” jne. Anna inimesele ruumi olla! See, et ta 24/7 sinuga ninapidi koos ei taha olla, ei tähenda, et ta sind ei armastaks! Sulle meeldiks, kui sul semudega ühtegi “meeste-hetke” poleks? Kuidas ja millal te siis võõrastest naistest ja lõrisevatest masinatest rääkida saaksite? Seega – ela ise ja lase teisel ka elada!

3. Toeta

Naised on tugevad ja saavad ise kõikide asjadega väga hästi hakkama, kuid milleks siis mees suhtes on? Naised tahavad, et neid toetataks. Nad tahavad tunda, et mees suudab neid vajadusel aidata ja seda nii jõu kui nõuga. Halba ei teeks ka see, kui mehemühakad vahel oma tundeid ja õrnemat poolt näitaksid. On siis jalutades käest kinni hoida ja vahel need kolm sõna õiges järestuses öelda nii raske?

4. Seks

Naine ja mees
Foto: Scanpix

No nii, nüüd läks vähemalt kaheksal mehel kümnest silm särama ja rind kummi ette. Enesekindlus pole halb, kuid see, et sina end maapealseks seksijumalaks pead, ei tähenda, et voodikaaslane sama arvab. Seks on naiste jaoks sama tähtis kui meeste jaoks, kuid erinevalt meestest hindavad naised väga kõrgelt kvaliteeti ja mitte kvantiteeti. Seega, ära mõtle voodis jõu- ja ilunumbreid tehes ainult iseendale. Keskendu partnerile! Võiks isegi öelda, et näita üles tänulikkust, sest ilma temakese nõusolekuta praktiseeriksid sa taas peotantsu!

5. Ole romantilisem

Linadel vahel toimuval on tähtis roll, kuid see, mis toimub linadest eemal võib olla naiste jaoks veelgi tähtsam. Millal sa kallimale lilli viisid? Millal sa teda (meeldivalt) üllatasid? Millal kinos/teatris/jalutamas käisite? Millal sa oma armsamat hellalt kallistasid ja suudlesid? Hea mees, ole romantilisem!

6. Ka naistel on unistused ja hobid

Julgusta oma kallimat hobidega tegelema ja unistusi täide viima. Isegi kui sulle ei meeldi tema harrastus, siis pole sul ikkagi õigust seda maha teha ja mõnitada. Sinu ülesanne on näidata üles veendumust, et su armsam saab kõigega hakkama, mis ta ette võtab ja et sa usud temasse. Kui sa naise tegemisi (ma ei pea siin silmas söögitegemist, koristamist, sinu sokkide ja trussikute pesemist ja lastega jändamist) rohkem kiidad ja neist vahel isegi temakese nõusolekul osa võtad, siis võid kindel olla, et ta hakkab positiivsema pilguga ka sinu imelike hobisid ja huvisid vaatama.

Naine ja mees
Foto: Micke Gustafsson/Scanpix

7. Flirdi

Värskes suhtes paaride jaoks on flirt sama normaalne kui hingamine, kuid aastaid koos elanud inimesed kipuvad seda unustama. Ole mees ja too argiellu sära! Tuleta meelde, millised olid teie esimesed nädalad ja kuud ning püüa neid mingilgi määral uuesti luua. Näiteks saada talle siivutuid ja ülevoolavalt imalate tekstidega sõnumeid. Tee (kohmakat) strippi!? Vaata teda pilguga, mis tal jalad nõrgaks võtab. Pane ta naerma!

WOWEesti.ee soovib kõikdele meestele naiste mõistmisel edu!

Back to top button
Close