MÜSTIKA

Mida võib sünnikuu paljastada su voodielu kohta?

Kas oled kunagi mõelnud, et sünnikuu võib mõjutada seda, kuidas sa magamistoas käitud? Cosmopolitan.com uuris astroloog Suzie Kerr Wrightilt, millised voodikaaslased on erinevatel kuudel sündinud inimesed. 

Jaanuar

Jaanuaris sündinud inimesed võivad armusuhetes esialgu olla veidike konservatiivsed. Aga kui nad on leidnud inimese, kes neile tõesti meeldib, siis on nad väga järjekindlad ja tahavad, et see suhe õnnestuks. Jaanuaris sündinuid võib pidada üsna ulakaks. Nad ei pruugi sellist muljet jätta, kuid tegelikult on nad voodis sama ulakad kui näiteks novembris sündinud inimesed.

Märksõnad: kui tunneb huvi, on järjekindel; ulakas.

Veebruar

Veebruaris sündinud on seiklushimulised. Nad on väga kirglikud, aga partner peab selle kire nimel vaeva nägema. Nad keskenduvad suuremale pildile ja vahel võib kuluda kõvasti aega, et panna neid emotsionaalselt pühenduma. Veebruaris sündinud on suutelised looma tugevaid emotsionaalseid sidemeid, kuid see võib aega võtta.

Märksõnad: seiklushimuline; kirglik; emotsionaalselt eemalehoidev.

Märts

Märtsis sündinutele meeldib voodis olla. Seks on nende jaoks väga intensiivne tegevus, sest nad annavad partnerile kõik, mis neil anda on ja vaimses mõttes võivad märtsikuus sündinud viia seksi täiesti uuele tasandile.

Märksõnad: veedab võimalikult palju aega voodis; naudib vaimset seksi; viib seksi kõrgemale tasandile.

Aprill

Aprilli-inimesed on väga iseseisvad, aga kui nad on suhtes, annavad nad endast kõik. Seks selle inimesega on kuum, intensiivne ja väga kirglik, kuna aprillis sündinuid juhib Marss. Nad on väga kirglikud, aga samas tüdinevad nad üsna kiiresti inimestest ära.

Märksõnad: kui tunneb huvi, ei peata teda miski; annab voodis endast kõik; põleb kirehetkel heleda leegiga, aga kui seks saab läbi, siis on kõik otsas.

Mai

Mais sündinud tahavad, et seks oleks mugav, sensuaalne ja soe. Nad armastavad seksida, kuid nemad nimetavad seda armatsemiseks. Neile meeldib kallimaga lebada voodis, kus on siidist linad ja mis asub imekaunilt sisustatud toas.

Märksõnad: tahab, et seks oleks mugav; seksuaalne olevus, kellele ei saa seksist kunagi küllalt; tahab armatseda siidist linade vahel.

Juuni

Juunis sündinud tahavad proovida igasuguseid erinevaid seksiasendeid, kuna nad tahavad õppida kõige kohta kõike. Nad pole nii intensiivsed kui veebruari-inimesed, kuid nad on siiski üsna tulihingelised. Kui soovid, et kallim räägiks sinuga voodis kelmikalt, siis juunis sündinud partner on just selline. Võidad tema südame igaveseks, kui oled nõus proovima telefoniseksi.

Märksõnad: proovib uusi seksiasendeid; väga intensiivne; armastab telefoniseksi.

Juuli

Juulis sündinute jaoks peab seksil olema mingi sügavam ja emotsionaalne külg. Nad tahavad tunda end partneriga turvaliselt, kui nad on selle saavutanud, teevad nad kõike, et partnerile naudingut pakkuda. Neile meeldib teiste eest hoolitseda ja veenduda, et teistel oleks kõik vajalik olemas.

Märksõnad: tahab tunda emotsionaalset sidet; lojaalne; tahab rahuldust pakkuda.

August

Augustis sündinud võivad olla kas väga isekad või väga helded. Nad tahavad, et partneril oleks kõik olemas või nad lahkuvad sellest suhtest ja otsivad uue voodikaaslase. Neile ei meeldi, kui keegi neid voodis juhendab ja augustis sündinud võivad kergesti solvuda.

Märksõnad: kas väga isekas või väga helde; ei meeldi, kui talle öeldakse voodis, mida teha; näitab oma oskusi nii palju kui võimalik. 

September

Nad on kirglikud, kuid samas kontrollivad alati oma emotsioone, seega kui tegemist on seksiga, võib kuluda aega, et nad laseks end tõeliselt vabaks ja saaksid kogeda imelist orgasmi. Nad ei nõustu seksiga kergemeelselt, aga kui nende jaoks peitub asjas emotsionaalne pool, on nad kõigeks valmis.

Märksõnad: kirglik; tahab kõike proovida; vajab emotsionaalset sidet.

Oktoober

Oktoobris sündinud soovivad luua romantilise ja kirgliku pildi ning nad võivad isegi partnerile öelda, kuidas viimane peaks end tundma või milliseks võib olukord kujuneda. Kui nad on selle osa selgeks teinud, tahavad nad liikuda edasi väga aeglaselt ja muuta kogemust üha pikemaks. Nad võtavad aja maha, et partnerit võluda ja talle romantikat pakkuda. Oktoobris sündinud inimestel võib kirglikkusest puudu jääda, kuid nad korvavad selle flirtimisega, mis tavaliselt lõpeb romantilise seksiga.

Märksõnad: ihkab head seksi; ei kiirusta; osav võrgutaja.

November

Novembris sündinud inimesed teavad hästi, milline on tõeliselt kirglik seks. Nad tahavad omada partnerit ja tahavad, et partner omaks ka neid ning nad on nõus selle nimel pingutama. Nad tahavad proovida erinevaid seksiasendeid ja seksuaalseid tegevusi vaid selleks, et saaksid öelda, et on seda teinud.

Märksõnad: omandihimuline; tahab kõike proovida.

Detsember

Detsembris sündinud on väga loomingulised. Neile meeldib lugusid välja mõelda ja partneriga rollimänge mängida. Nendega võib olla keeruline sügavat sidet luua, aga seks on iga kord kahtlemata lõbus.

Märksõnad: loominguline; armastab rollimänge; lõbus.

Back to top button
Close