PUHKUS

Miks hoida enda reisikindlustust äpis?

Igapäevaselt oleme harjunud nutitelefoni kõikjale kaasa võtma ja kasutama. Seepärast on mugav erinevaid nutikaid lahendusi maksimaalselt ära kasutada. Näiteks on üheks heaks võimaluseks kasutada äppi oma reisikindlustuste haldamiseks. Vaatamata sellele, kas sind ootab ees tööreis või puhkus, kindlustuse saad kiirelt osta ja ka dokumentidele ligi kui kasutad IIZI äppi.

Kindlustusdokumendid ei unune enam kunagi maha

Esimene eelis äpi kasutamise puhul on, et kindlustusdokumente ei pea enam füüsiliselt kaasas kandma. Eriti tüütu võib reisikindlustuse printimine ja kaasa võtmine olla neil, kes reisida tuleb väga tihti näiteks töö asjus või muudel põhjustel. Iga lisa paber võtab käsipagasis niigi väärtuslikku ruumi.

IIZI rakenduses on kõik reisikindlustuse dokumendid ühes kohas ning lihtsasti kättesaadavad. Samuti on rakenduse abil välistatud see, et kindlustusdokumendid ununevad maha.

Kõik on alati kaasas, isegi internetiühenduseta

Rakenduse abil on reisil olles võimalik igal hetkel vaadata kindlustuse tingimusi, pakutavaid kaitseid või saada vajalikud kontaktandmed mure korral. Internetiühenduse pärast ei ole vaja samuti muret tunda, sest kõik dokumendid on äpis 24/7 ka internetita kättesaadavad.

Lisaks kindlustusdokumentidele leiad rakendusest kiiresti üles ka arved. Sul on selge ülevaade tasutud ja tasumata arvetest. Samuti saad vajaduse korral võrrelda erinevate reiside arveid ja summasid.

Äpi abil saavad probleemid kiirema lahenduse

Ootamatused ja reisil tekkinud ebameeldivad olukorrad saavad nüüd kiire lahenduse. Lend hilineb, tekivad mured pagasiga – äpi kaudu saad mugavalt ja kiirelt kindlustusseltsiga ühendust võtta ning seejärel juba edasiste juhiste järgi tegutseda.

Enne reisi algust saab äpi kasutaja kerge vaevaga ka erinevaid kindlustusseltside pakkumisi omavahel võrrelda ning endale sobiva välja valida ja lepingu sõlmida. Kõik on ühes kohas koos.

Back to top button
Close