ELUSTIIL / HEAOLU / KULTUUR

Mis viib meid töös ja elus edasi? Sisemise arengu päev!

Edasiviivad tegevused on kõik need, millel on meie jaoks mõte sees. Hea on igal hommikul ärgata ja hakata tegema neid asju, mida tahad kirega teha ja mis annavad häid tulemusi. Edasiviivaks jõuks on ka soov ise paremaks saada ja asju paremini teha. Aga kõik ei ole kuld mis hiilgab ja ikka tuleb nii töös kui isiklikus elus ette raskeid hetki – energia- ja motivatsiooni langust, käega löömise soovi, lihtsalt teha emotsioonitult seda mida on hetkel vaja teha …. Ja nendel hetkedel on ülioluline teada, kuidas ennast sisemiselt vormi ajada, kuidas leida vajalikud harjutused, tehnikad, võtted, inspireerivad mõtted, et tahtmine töös ja elus edukalt edasi jõuda säiliks ning areneks.

Turundustreff kutsub: SISEMISE ARENGU PÄEV!

Miks te teete Sisemise Arengu Päeva? 

Sellepärast, et pakkuda inimestele töös ja elus edasijõudmiseks ning paremate tulemuste saavutamiseks sisemist jõudu läbi inspireerivate mõtete ja praktiliste võtete.

Kes on Sisemise Arengu Päeval inspireerijad? 

Inspiratsiooni ja teadmisi jagavad  tippkoolitajad ja praktikud Mihkel Raud, Tauri Tallermaa, Inga Lunge ja Erik Sakkov.

Oodatud on osalema kõik, kes soovivad töös ja elus edasi jõuda, häid tulemusi saavutada, säilitades sisemise rahu ja kirgliku suhtumise nii tööl kui kodus.

Vaata lisa: Turundustreff.ee ja Areng.ee

Back to top button
Close