MÜSTIKA

Mitmes aasta sind ees ootab 2019?

Iga aasta tulevad meie eludesse uued valikud, suunad, tendentsid ning õppetunnid, mis me peame läbi tegema. Kõik vastavalt sellele, millist etappi sa oma elu tsüklis parasjagu läbi teed. Üks tsükkel kestab üheksa aastat ja hakkab siis uuesti otsast peale.

Kuidas sina saad arvutada enda aastat ? 
Liidad kokku omavahel sünnikuupäeva + sünnikuu + saabuv aasta. 
Nt: Kui sinu sünnipäev on 01. jaanuari ja sa tahad teada, mis toob sulle kaasa aasta 2019, siis pead sa arvutama: 
0+1 (kuupäev) +0+1 (kuu) +2+0+1+9 (aasta) = 14 = 5

Kui sinu aasta on 1:
See aasta toob endaga kaasa suuremaid muutusi, kuna 9 aastane tsükkel algab uuesti otsast peale. Sellel aastal tekib suur tahtmine alustada enda elus millegi täiesti uuega. Mida sihikindlam ja enesekindlam sa oled, seda rohkem suudad tuua oma ellu edu ja muutusi. Kõik, millega algust teed, peab olema hästi planeeritud ning pead arvestama sellega, et kogu sinu 9 aastane tsükkel sõltub sinu käesolevast aastast. 

Kui sinu aasta on 2:
See on koostöö ja enesetäiustamise aasta. Nüüd ootad sa tulemusi oma eelmise aasta tehtule. Kohati toimub mõningane seisak ning palju on teadmatust. Oma plaanidest ei tohiks teistele rääkida, kuna selle aasta kandjad on olulisemalt haavatavamad kui muidu. Toimumas on ka teatav vaimne areng ning ootab ees palju kohtumisi, olulisi vestlusi, suhte lõpetamisi ning lahkuminekuid. Ka väljaütlemistega peaks olema tagasihoidlik, kuna teised võivad sind valesti mõista. Kui hoida endas positiivsust, siis toob see aasta kaasa häid suhteid ja edukat koostööd kaasinimestega. Armastus võib saabuda, kuid ka lahkuda. seega jälgi, kuidas ja mida oma armastusse panustad. 

​Kui sinu aasta on 3:
See on meelelahutuse aasta. Palju võib tulla ette ringi reisimist. Üpriski õnnelik aasta, kus mitmed eelnevad probleemid leiavad lahenduse. Edukas aasta ka rahaliselt ning õnn saadab sind iga nurga taga. Kuigi sa pakatad energiast, siis ei tohiks sellegi poolest oma energiat niisama raisata. Hea aasta lasta oma loomingutel lennata ning kui suunad oma optimismi oma töösse, siis ei oota sind ka kaotused ja pettumused. Paned rohkem rõhku ka oma välimusele. Hoolitsed oma keha eest läbi tervisliku toitumise ning füüsilise koormuse. Palju on ka suhtlemist, erinevaid üritusi ning eneseväljendust. 

Kui sinu aasta on 4:
See on töö ning materiaalsuse aasta. Sa pead olema igati organiseeritud ning praktiline. Hoolitse detailide eest, mis sinu teele tulevad. Sinu töökoormus suureneb ning kauplemine on edukas. On hea aeg soetada kinnisvara või teha algust kodu renoveerimisega. Tuleb luua soliidne alus oma elule nii rahaliselt, kui ka vaimses plaanis. Siis arenevad edasi kõik sinu eluvaldkonnad. Emotsioonid sulle kasu ei too. Pead rohkem toetuma mõistusele ning loogikale. Ürita näha asjade tõelist olemust. Ka tööalaselt võid reisida ringi. Võivad olla ka teatud takistused või piirangud, mis saavad edaspidi sinu elus oluliseks.

​Kui sinu aasta on 5:
Sellel aastal avaneb sinu jaoks palju uusi ja huvitavaid võimalusi. Tulemas on ka mitmeid muutusi. Uued suunad nii tööd kui ka suhetes. Tarkus tuleb küll kasuks ja on olulisel kohal, kuid sa puutud kokku erinevate valikutega, kus nõutakse sinult kiiret reaktsiooni. Üldlevinud edasiliikumine ja lahendused sulle edu ei too. Kasuta loomingut ning leia uus võti oma teekonna jaoks. Ka on oodata palju ootamatuid sündmusi, mis sunnivad sind su plaane ümber hindama. Uusi võimalusi ei tohi karta ning vanast ei tohi kinni hoida. See aasta saab sinu üheks eluliseks pöördepunktiks. Õpi kohanema muutuvate tingimustega ja olema neis ka paindlik. 

Kui sinu aasta on 6:
See on aasta, kus on esikohal sinu abielu, kodu, remont ehitus. Kodus toimuvad nüüd kindlasti märkimisväärsed muutused. Läbi katsumuste pannakse proovil sinu kohusetunne. Sul on teatud inimeste/lähedaste/kolleegide suhtes vastutus, mida sa pead nüüd kandma. Ka sinu kunstimeelsus ja loovus on haripunktis ning seda rakendad sa oma kodu disainimisel ehk kõige aktiivsemalt. Ülemääraseid kohustusi ei tohiks võtta. Pead olema kindel, milleks sa oled võimeline ka päriselt. Tunned enamasti rahu ja õnne ning seda eriti südameasjades. Oluline on perekond ning tähelepanu nõuavad suhted ja abielu. Ka vanad suhted soojenevad ülesse. 

Kui sinu aasta on 7:
See on teadmiste ja tarkuse aasta. See on aasta, kus toimub sinus suur edasi arendamine ning enda teadmiste täiendamine. Sul on aeg nüüd veidi puhata ning üksinda aja veetmine tuleb sulle kasuks. Liigne agarus võivad su haigeks muuta. Materiaalsete küsimuste pärast muretsema ei pea, olulisel kohal on sinu vaimsus ja hingeline seisund. See on sinu vaimse arenemise aasta. Otsid elusaladusi ning teed tihedat koostööd oma intuitsiooniga. Lase kõigel muul liikuda oma soodu, sest karta pole midagi vaja. Kõik saab töötada vaid sinu kasuks. Võimalik on isegi, et vajad reisi, et oma tervise eest hoolitseda. Sinu ettevõtmised ja sammud võivad sel aastal põrkuda. Tugevda oma elu alustugesid, sest sinu edu aluseks on sisemine jõud. 

​Kui sinu aasta on 8:
See on vastutuse, raha, äri ja karma aasta. Kõik, mida sa oled eelnevalt külvanud, seda saad sa viljana ka sellel aastal lõigata. Saad kõige eest teenitud tasu. Tööd on rohkem ja materiaalsus kasvab. Võid saada isegi tunnustatud ning premeeritud. See on aasta, kus sul on võimalik luua endale järgmiseks üheksaks aastaks materiaalne heaolu. Ka karmalised võnked võivad tuua sulle terve varanduse. Sinu armastus seemnetele lihtsalt tasutakse rahaliselt. Kõik, mis kukub justui taevast sülle, on sinu eelnevate jõupingutuste tulemus. Kuid protsess võib olla ka vastupidine. Sinu sisemine enesekindlus tõuseb ning vaimsed võimed jõuavad uude haripunkti. 

​Kui sinu aasta on 9:
See lõpetab 9 aastase tsükli ning toob endaga kaasa ka teatavad ohud. Su teele võib tulla mitmesuguseid raskusi ja seda erinevates eluvaldkondades. Võid olla ka närvilisem ja kalduda depressioonile. Millelegi ei tohi reageerida järsult ja impulsiivselt. Pead olema kannatlik kõige suhtes. Leiad lahenduse ka mingile ammusele olukorrale või küsimusele. Kõik, mis peab sinu elus lõppema, see lõppe sellel aastal kindlasti. See on kõigi pooleliolevate tööde lõpetamise aasta. Vanad võlad tuleb maksta ja teha ruumi kõigele uuele. 

Back to top button
Close