ÖÖELU

NÄDALA PEOGALERII: tants diivanitel & täismaja – Babulja pidas maha suure sünnipäevapeo!

Möödunud laupäeval, 24.11 kogunesid peoteadlikud Lounge Deja Vu’sse, sest juba 12 aastat on iga kuu viimasel laupäeval endale lapsukesi külla oodanud linna särtsakaim ja väsimatuim vanaema! BABULJA pidudesarja 12. sünnipäev tõi kohale kauaaegsed sõbrad nii Eestist kui Venemaalt ning tõeliselt lõbus pidu kestis varahommikuni!

TÕELINE TÄISMAJA: Babulja suur sünnipäevapidu oli paljude kalendrisse juba ammu suurelt kirja pandud ja nii oli peoõhtuks lauad varakult broneeritud ja tantsuplats kaunite sünnipäevalisega täidetud õhtu esimestest tundidest pea hommikuni! Loomulikult ei puudunud ööst õigele vene peole kohaselt külm viin ja hapukurk, millega kõiki külalisi juba välisuksel tervitati!

Meikaritel-juuksuritel tööd kui palju – sel õhtul oli Deja Vu täidetud tõeliselt kaunite külalistega ja seega võib arvata, et ettevalmistustega alustati professionaalide abiga õigevarakult. Kaunitaridega olid täidetud ka Deja Vu lavad, sest Babulja tütrekesed lasid parimatel vene hittidel end kaasa haarata läbi kogu öö! Laval astus sel ööl üles Venemaa tõusev staar BOGDAN, kes lõi silma särama kogu naispublikul!

Juba homme, 29.11 on Deja Vu’s taas kuuma peoööd oodata, sest iganädalane Brazilian Night toob taas lavale energiast tulvil Made in Brazil bändi! Rohkem infot homse peoõhtu kohta leiad siit: https://www.facebook.com/events/340421476743500/

Back to top button
Close