ELUSTIIL / HEAOLU / KULTUUR

Näita oma linna iseloomu ja võida auhindu

Igal linnal on oma iseloom ja Borjomi kutsub Eesti inimesi jagama oma inspiratsiooniallikat, olema uhke kodulinna üle ja osalema videovõistlusel.

Me kõik oleme erinevad, igaühel oma karakter ja nii on ka linnadega Eestis. Kutsume osalema videovõistlusel, jagama oma linna iseloomu ja paiku, mis inspireerivad. Osalejatel palume filmida üles maksimaalselt 40-sekundiline video, mille keskseks tegelaseks just mõni linn Eestis.

“Borjomi on iseloomuga vesi, mis teab, et olla Sina ise on lahe ja täpselt nii näeme ka oma kliente,” sõnab IDS Borjomi Euroopa turundusjuht Tatjana Rudiene. „Meie videokonkurss Iseloomuga linn palub kõiki Eesti inimesi võtta aega, väärtustada oma linna ja jäädvustada see filmina, mida siis saame sotsiaalmeedias nautida. Eestis on mitmeid imelisi linnu, millest igaühel on oma tunne ja kõik 47 peaksid saama tähistatud – olgu selleks siis Sinu sünnilinn, ülikoolilinn või koht, kus tunned end kõige elavama. Hindame unikaalsust, igaühe parimaid pooli ja ära mitte kunagi pelga olla Sina ise!“ lisab ta.

Borjomi on teinud video, mis presenteerib Tallinna iseloomu inspireerimaks osalejaid ning jagamaks pealinna parimaid paiku. Loovad inimesed nagu moedisainer Gita Siimpoeg, tätoveerimiskunstnik Karmely Sõrmus ja produtsent Otto Suits on selle video peategeleased ning lasevad meid sisse oma maailma pealinnas.

Gita Siimpoeg kommenteerib: ”Tallinn kiirgab igal nurgal erivärve ja iseloomu, nii mõnigi peidetud ja tundmata tänav võib tuua ootamatut inspiratsiooni ning saada ilma pingutusteta lemmikkohaks. Sellegipoolest – inimtühjade piirkondade kõrval populaarsed paigad ei ole kunagi vastumeelsed, sest ka rahvastatud Tallinn jääb alati iseendaks.” 

Otto Suits jätkab: “Minu jaoks on Tallinn mitmekülgne paik. Siin on olemas nii teada-tuntud postkaardivaated kui ka põnevad nurgatagused, mida avastada. Naudin, et igal linnaosal on oma tunne ja neisse süvenedes avanevad täiesti omaette maailmad, aina huvitavamad kihid. Ma näen Tallinnat kui suurepärast võimalust eneseväljenduseks, kuna siin leiab igaüks oma koha. Mind paeluvad siin pigem need kohad, kuhu üldsuse pilk igapäevaselt ei satu ning mis tihtipeale kipuvad oma elu elama – neid on kõige huvitavam avastada.”

“Pealinn pakub igapäevast inspiratsiooni ja linna iseloom peegeldub väikestest tänavatest vanalinnas, vingetest vaadetest autoroolis ning inimeste pilkudest, kes pealinnas oma koha on leidnud,” Karmely Sõrmus lõpetab.

Videovõistluse auhinnad on pannud välja Samsung – Galaxy A80 nutitelefon, Galaxy Watch Active nutikell ja Galaxy Buds uue põlvkonna kõrvaklapid. Lisaks saab iga osaleja kinkekoti Borjomi poolt.

Viimane päev oma video esitamiseks on 16. oktoober 2019 ja võitjad kulutatakse välja 23. oktoober 2019. 

Lisainfot leiab SIIT!

Back to top button
Close