ELUSTIIL / HEAOLU / KULTUUR

Narva pisaraid ei usu: Nublu “für Oksana” on juba Narva öölokaalides nõutud lugu

Nublu tegi seda jälle! Viimane lugu “für Oksana” ilmus küll suve teises pooles, kuid saavutanud tõenäoliselt sama edu, mille osaliseks sai eelmise suve superhitt “Mina ka”. Kindlasti on suure panus andnud ka loo õnnestumisesse Pavel Pi ehk gameboy tetris, kes on varsemalt tuntust kogunud räpipundis 5miinust.

Nublu andis augustikuu alguses välja enda esimese õige muusikavideo ja see on juba inimeste poolt väga hästi vastu võetud. Laulus on kuulda lisaks eesti keelel ka venekeelseid riime, siis ilmselgelt on seda lugu kuulanud ka paljud selle keele kõnelejad. Seda reedavad ka mitme venekeelsed kommentaarid Youtube’is.

Üks vene keelt kõnelev inimene annab teada, et ta on küll pikalt Eestis elanud, kuid see on esimene lugu, mida ta eesti keeles kuuleb. Ühesõnaga Nublu on plahvatanud terves Eestis, nii Tallinnas, Tartus, Pärnus ja ka Narvas. Anne Veski on saanud endale tõelise konkurendi ja teatavasti on Nublu ja Anne jaganud sel suvel ka koos lava ning saavad tegelikult hästi läbi. Nüüd on siis mõlemal artistil ka palju venekeelseid fänne.

Sotsiaalmeedias levivad ka juba videod, mis näitavad hästi seda, et Narva öölokaalides on Nublu “für Oksana” hästi vastu võetud ja DJ-d peavad seda meistriteost mängima õhtu jooksul tõenäoliselt mitu korda.

Back to top button
Close