ILU JA MOOD

Kui palju maksab pidulik meik ja mis määrab selle hinna?

Meelis Krik koos IMC meigikooli õpilastega fotostuudio praktikal.

Woweesti.ee küsib: Kui palju maksab pidulik meik ja mis määrab selle hinna?

Vastab Meelis Krik, IMC profimeigikooli rektor ja õppejõud:

“Jumestajate hinnakirjad on väga erinevad ja nende koostamiseks pole olemas kindlat valemit. Professionaalsel meigikunstnikul on õigus küsida töötasuks summa, mille määravad: läbitud koolitused, praktika, kvaliteetsed töövahendid, teenuse osutamise koht ja aeg ning kindlasti ka personaalne nõudlus.

Hea ülevaate erinevatest meigiteenustest ja hindadest saate külastades Make Up Store Eesti kodulehte: www.makeupstore.ee/Teenused. Seal on kenasti näha pakutavate teenuste kirjeldus, mis võimaldab igaühel leida just temale sobivaima. Make Up Store esinduskaupluses töötavad ainult professionaalsed meigikunstnikud, kes on lõpetanud IMC meigikooli ning on aktiivselt tegutsenud rohkem, kui 5 aastat. Nad oskavad leida meigistiili, mis klienti kaunistab ning mis peamine – tehtud meik püsib kuni magama minekuni. Seega soovitan võimaluse korral valida pigem varajane meigiaeg, et tulemust ja sellega kaasnevaid komplimente võimalikult kaua nautida.

Meelis Krik IMC õppeklassis tundi juhendamas.

Lõpetuseks lisan veel nii palju, et tähtpäevadega seotud iluteenused on mõistlik broneerida võimalikult varakult, sest nõutud iluloojate töögraafik on tihe igal ajal.“

Uus IMC 10-nädalane profimeigikursus alustab õppetööd 09.01.2017. 
Kui soovid kogu hingest saada meigikunstnikuks või süvenenult tegeleda selle kauni, loomingulise alaga, oled valmis tõsisteks õpinguteks ja harjutamiseks, siis sobib see kool just sinule. Need on tööalased kursused, mis annavad professionaalse meigikunstniku oskused, hariduse ja rahvusvaheliselt tunnustatud sertifikaadi. Põhjaliku kooli info leiad siit: www.makeupstore.ee/Meigikool. Veel on vabu kohti!

 

Back to top button
Close