Laupäev , oktoober 20 2018
Avaleht / GALERII / Eesti Parim Magustoit 2017 on Mattias Cafe OÜ creme brulée

Eesti Parim Magustoit 2017 on Mattias Cafe OÜ creme brulée

creme brulée
Parim magustoit on Mattias Cafe OÜ creme brulée

Eesti Parima Toiduaine konkursi kõige magusamast voorust väljus võitjana Mattias Cafe OÜ klassikaline creme brulée. Seda müüakse  Joel Ostrat Küpseta-Naudi-Ela kaubamärgi all ning võib edaspidi auga kaela riputada Eesti Parim Magustoit 2017 tiitli.

Konkurssi korraldava Toiduliidu juhi Sirje Potisepa sõnul oli magustoitude kategoorias hindamisel ühtekokku 19 toodet ja tasavägine heitlus seab kodumaise magusatööstuse lati väga kõrgele tasemele. Võidukarika saab aga pea kohale tõsta Mattias Cafe OÜ klassikaline creme brulée, mis on trendikas purgimagustoit koheseks nautimiseks.

„Tootja enda sõnadega on tegu küpsetatud koogel-moogel magustoiduga, mis on saanud  mõnusa kreemise konsistentsi küpsedes sous vide meetodil ehk veevannis. Brüleekreem on oma olemuselt väga hõrk magusroog ning hõbemärgi võitja on toonud turule elegantselt mugavas võtmes adaptsiooni, mis rikastab positiivselt kodumaist valmistoitude valikut,“ sõnas Potisepp.

Vaata lisaks

club venus

Peogalerii: Club Venus täitus naiseliku ilu ja parima klubimuusikaga

Pealinna popimas ööklubis Club Venus pidutseti taas salapäraste kaunitaride ja müstiliselt heade klubihittide järgi. Toimus …

Hakka meie sõbraks!

Hoia ennast uudistega kursis.