Laupäev , oktoober 20 2018
Avaleht / EESTI PARIM PIDUTSEJA / Suur peogalerii: “Eesti Parim Pidutseja 2017” Tartu eelvoor!

Suur peogalerii: “Eesti Parim Pidutseja 2017” Tartu eelvoor!

Meelelahutusportaal WOWEesti.ee ja Elustiiliagentuur otsivad inimest, kes nii enda kui ka sõprade arvates on Eesti kõige parem pidutseja!

Parima leidmiseks toimuvad kõikjal Eestis eelvoorud, mille võitjad pääsevad finaali. Super-võitja ehk “Eesti Parim Pidutseja 2017” selgub WOWEesti.ee Fb-lehel rahvahääletuse tulemusena. Auhinnaks on uhke tiitel, millist pole Eestis varem välja antud ja kaks kolme päeva piletit Põhjamaade suurimale muusikasündmusele Weekend Festival Baltic, mis toimub 3. – 5. august 2017 Pärnus.

Kaheksas eelvoor toimus 18.02 Tartus Club Atlantis!

Parimat muusikat mängis DJ Imre Mihhailov. Silmailu pakkusid Elustiiliagentuuri kaunitarid. Tartu parimat pidutsejat aitasid valida Kanal 2 uudistesaate “Reporter” meelelahutusuudiste toimetaja Jaanus Koort ja Eesti ööelu parim jäädvustaja – fotograaf Rauno Liivand.

“Eesti Parim Pidutseja 2017” elvoorude toimumiskohad, kuupäevad ja “Eesti Parim Pidutseja 2017” valimiste reeglid leiad SIIT!

Vaata Tartu eelvooru võistlejaid SIIT ja pane oma lemmikule “LIKE”

Kohtumiseni järgmises eelvoorus 🙂 Tartu Club Atlantise eelvooru meeleolukas peogalerii näeb välja selline:

Vaata lisaks

club venus

Peogalerii: Club Venus täitus naiseliku ilu ja parima klubimuusikaga

Pealinna popimas ööklubis Club Venus pidutseti taas salapäraste kaunitaride ja müstiliselt heade klubihittide järgi. Toimus …

Hakka meie sõbraks!

Hoia ennast uudistega kursis.