ÖÖELU

PILK PEALE: BLACK STAR Wear avas poe & uue vägeva pidudesarja!

BLACK STAR Wear LABEL LÕPUKS BALTIKUMIS!
Möödunud laupäeval, 1.12 avas T1 Mall of Tallinnas uksed Baltikumi esimene Black Star Wear esinduspood! Päevsel poeavamisel olid kohal nii Black Star labeli esindajad Venemaalt, kui palju kohalikke moehuvilisi, kes poe avamist pikisilmi oodanud on.

WOW, MILLINE TÄISMAJA! Seoses maailmakuulsa labeli Eestisse jõudmisega oli samal õhtul oodata ka uue pidudesarja suurt avapauku – koostöös Black Star Wear’iga avati klubis Teater uksed peoõhtule Black Star Official, kus labeli tähtsad esindajaid välismaalt samuti kohal olid! 1.12 tõestas igal võimalikul viisil, et Black Star Wear’il on Baltikumis suur fännkond ja turg puhkes koheselt õitsele! Jäid suurest peost ilma? Vaata galeriist, kuidas label enda Eestisse jõudmist tähistas ja hoia silm peal Klubi Teater tegemistel, sest juba õigepea on oodata veelgi suuremat Black Star pidu!

Laupäevasel Black Star Official peoööl said külastajad nautida 3 muusikastiili, seda klubi Teater 3 saalis! DJ-pultides olid selleks puhuks koha sisse võtnud oma ala spetsialistid House, RnB ja Hip Hop maailmast ja öiseid pidulisi ootasid kingitused ja üllatused Black Star Wear poolt!

Uus bränd. Uus pidu. Uus ajastu. Black Star Wear on kohal ja seda võimsamalt, kui keegi oleks oodata osanud! Tahad saada aimu, milles peitub Black Star fenomen? Hoia silm peal klubi Teater tegemistel ja saa järgmisest BLACK STAR OFFICIAL peost osa ka ise: https://www.facebook.com/klubiteater/

Klubis Teater jätkuvad lõbusad jõulupeod aga tõeliselt säravalt! Juba sel reedel, 07.12 avatakse uksed linna suurimasse JÕULUPARKI! Seekordne peosoovitus: Amusing Xmas Park!

Rohkem infot peo kohta leiad siit: https://www.facebook.com/events/505142393299484/

Back to top button
Close