ELUSTIIL / HEAOLU / KULTUURILU JA MOOD

Eesti Pulmamessil näeb miljonite eest teemante

Täna Tallinna Lauluväljakul toimuval Eesti 5. Pulmamessil esitletakse 3-miljonilisi teemante. Lisaks kolib üheks päevaks Lauluväljakule Laitse RallyPark oma Põhjamaades ainulaadse uunikumide koguga.

Juubelimess toimub Tallinna Lauluväljaku kolmel korrusel ja on mõeldud kogu perele, sest ka lastele jagub hulgaliselt vahvaid tegevusi. Messil esitletakse valgustatud turvatud klaaskapis Sangla Juveeliäri teemanteid – esmakordselt saab oma silmaga näha, millised näevad välja teemantid, mille koguhind on 3 miljonit eurot!

pulmamessil
Foto: PantherMedia/Scanpix

Messi peasponsor Laitse RallyPark kolib üheks päevaks oma haruldaste vanade autode erakoguga Tallinna Lauluväljakule. Nii arvestatavat taastatud vanade autode kogu ei ole kusagil ei Eestis ega lähinaabrite juures. Autoalale on rajatud ka liikluslinnak lastele. Samuti toimuvad I korrusel erinevad pulmakorralduse teemalised seminarid.

Meelt lahutavad muusikud, moeshowd ja ilutulestik

Lauluväljaku teisel korrusel tutvustavad erinevad eksponendid pulmadega seotud teenuseid ja kaupu. Messilaval astuvad üles erinevad muusikud nagu näiteks Artjom Savitski, Sulo jt. imetleda saab vägevalt eriilmelist pruutkleidishowd.

Kolmandal korrusel toimub pulmakaupade taaskasutusturg, kus saab müüa kõike, mis pulmast üle jäänud ja mida enam ei vajata. Samas saab oma pulma planeeriv pruutpaar küsida nõu neilt, kellel see kaunis sündmus just seljataga.

Pulmamessi käsutuses on Lauluväljaku kõrval asuv Klinkberg Venue klaastelk, kus terve päeva jooksul saab tasuta näha ja kaasa teha erinevaid tegevusi alates tantsuõpetusest kuni muusikaliste etteasteteni. Õhtu naelaks on Tigasmo Moeäri ja disainer Laura Adamsoni efektne õhtuvalguses pruutkleitide ja peigmeeste ülikondade moeshow.

Messile paneb punkti vägev ilutulestik.

Back to top button
Close