ILU JA MOOD

Ripsmenipid: kaunite silmade 3 saladust

Kylie Jenner/XPOSUREPHOTOS.COM/Scanpix
Kylie Jenner/XPOSUREPHOTOS.COM/Scanpix

Ilutrendid (kunstripsmed, täidlased ning ülejoonistatud  huuled, Instagrami-kulmud, multikategelased sinu  küüntel…) tulevad ja lähevad, aga üks trend on olnud naiste lemmikuks juba pikka aega – pikad Bambi-laadsed ripsmed.

Viise, kuidas neid saavutada, on mitmeid, aga kõigil neil on omad suured plussid ja miinused. Valides kunstripsmed, pead neid igal hommikul uuesti laugudele liimima või iga paari nädala tagant taas hooldusesse minema. Mitmed seerumid tulevad aga hirmutavate kõrvalmõjude ja kalliste hindadega. Mis siis oleks parim viis?

 

Ühekordsed kunstripsmed või ripsmetutikud

Sa ei pea liimima laugudele tervet rida kunstripsmeid, piisab ka mõne üksiku “tutikese” liimimisest silma välisnurkadesse ning soovitud efekt ongi juba saavutatud. Võta kunstripsmed pintsettide vahele, pista need õrnalt liimi sisse ning lase liimil paar sekundit kuivada ning aseta soovitud kohta. Kontrolli mõne aja pärast üle, et see ikka hästi kinnitus. Lisa silmalainerit, kasuta õrnalt ripsmekoolutajat ja lisa tušši. Voilá!

Kim Kardashian/XPOSUREPHOTOS.COM/Scanpix
Kim Kardashian/XPOSUREPHOTOS.COM/Scanpix

Ripsmeseerumid

Kandes seerumit igapäevaselt ripsmetele, hakkavad ripsmekarvad kiiremini kasvama ja juba õige pea võid hakata nautima komplimente – pikemad ripsmed looritavad pilgu ja see ei jää märkamata. Samas, pead olema väga järjekindel, sest seerumite toime avaldub vaid pideval kasutamisel. See aga nõuab kuudepikkust pühendumist.

 

Ripsmepikendused

Ripsmepikendused on tüütud, kui pead palju reisima ja iga kahe-kolme nädala tagant hoolduses käima. Ometi on need suurepärasteks abimeesteks, kui sulle ei meeldi end igapäevaselt meikida.

Hästi valitud ripsmetehnik aitab sul valida ideaalse pikkuse ja tihedusega pikendused ning aitab luua loomuliku tulemuse. Mis on miinus? Paigaldus kestab umbes kaks tundi ja iga mõne nädala tagant tuleb veeta umbes tunnikene hoolduses…

Back to top button
Close