ELUSTIIL / HEAOLU / KULTUUR

Rolli ja raha nimel kõigeks võimelised: need mehed kaotasid müstiliselt palju kilosid

Hollywood on tuntud näitlejate poolest, kes suudavad kehastuda kõiksugu rollidesse. Kuigi tänapäeval saab imeliste eriefektide abiga luua uskumatuid asju, siis mõningad “eriefektid” tuleb ikkagi näitlejatel endil ellu viia.

Hollywood nõuab ohvreid ja tihti on selleks näitlejate kaalunumber. Tavaelus keskpärase ja isegi ümara kehaehitusega näitlejad on tasuva filmirolli nimel kaalust alla võtma müstiliselt palju. WOWEesti.ee toob Sinuni neli meesnäitlejat, kes on mingil hetkel läbi teinud lausa uskumatu muutuse.

Zach Galifianakis

“Pohmaka” staar ilmus esimest korda saleda mehena suure avalikkuse ette möödunud aasta oktoobris. Zach jahmatas kaaskodanikke ja fänne New Yorgi filmifestival. Muidu üsnagi trullakas koomik oli kaotanud umbes 23 kg.

Zach Galifianakis. Foto: MAVRIXONLINE.COM/Evan Agostini/Scanpix

Zach Galifianakis. Foto: MAVRIXONLINE.COM/Evan Agostini/Scanpix

Jake Gyllenhaal

Jake Gyllenhaal on meister oma keha muutmises. Kui vaja, siis võtab mees tublisti alla ja kui filmiroll nõuab, siis suudab ka torso lihastesse ajada. Lihastes Jake’i võite imetleda filmis “Southpaw”. Film “Nightcrawler” vajas aga kleenukest näitlejat. Selleks sõi Jake iga päev salatilehti ja käis jooksmas. Lisaks olevat ta ka pidevalt nätsu närinud. Asi toimis! Jake võttis alla tervelt 13,6 kg ja seda on ka kinolinalt näha.

Jake Gyllenhaal. Foto: Chase Rollins/Byron Purvis/AdMedia/SIPA/Scanpix
Jake Gyllenhaal. Foto: Chase Rollins/Byron Purvis/AdMedia/SIPA/Scanpix

 

50 Cent

USA räppar 50 Cent ehk Curtis James Jackson on viimastel aastatel rohkem näitlemisele keskendunud. Mees on kinolina jaganud isegi sellise legendiga nagu Sylvester Stallone. Rambo aka Rocky aka Sly filmis oli Pool Dollarit üsna enda nägu, kuid 2012. aastal tekitas mees lausa kuulujutte sellest, et on suremas. Tegelikult nõudis draamafilm “All Things Fall Apart” hoopis teistsuguse ja kurvema välimusega meesnäitlejat. 50 Cent kehastas filmis vähihaiget ja langetas selleks oma kaalu 97-lt kilogrammilt 72,5 kg-ni. Võimas!

50 Cent. Foto: XPOSUREPHOTOS.COM/Scanpix
50 Cent. Foto: XPOSUREPHOTOS.COM/Scanpix

 

Christian Bale

See mees on lihtsalt imetlusväärne. Batmani kehastanud Bale suudab vajadusel olla kõik kolm kehatüüpi – paks, musklis ja eluohtlikult kõhna. Kõige pöörasema muutuse läbis Oscariga pärjatud näitleja 2004. aastal. 183 cm pikkune Bale kaalus filmis “The Machinist” kõigest 55 kg. Mehe sõnul sõi ta päevas ainult ühe õuna ja purgi tuunikala.

Christian Bale. Foto: Away!/PR Photos/Scanpix
Christian Bale. Foto: Away!/PR Photos/Scanpix

 

Sama pöörane nagu oli Bale’i kaalulangetus, oli ka see, mis sellele järgnes. Näitleja oli sunnitud kõigest kuue nädala 27 kg kaalus juurde võtma, sest algasid “Batman Begins” filmivõtted. Võtteperioodi lõpuks lisas näitleja oma kontidele veel 18 kg.

 

Back to top button
Close