SEKS JA SUHTED

(S)eksperiment 2.osa – Kas ma võin olla Sinu ori?

Minu seiklused kallid lugejad seksiportaalis jätkuvad! Siinkohal teeksin teile palun ühe suure palve, see blogi läheb omavahel öeldes kohati VÄGA nilbeks. Ja ma ei tahaks oma hingele võtta sinu magata ööd.
Aga siiski jätkame …

Milles ma seksiportaalis „sponsori otsijana“ kindlalt veendusin  – see virtuaalne bordell näitab eriti ilmekalt Eesti poliitikute seksiäri keelustamise idee utoopilisust, millega nad keskmiselt kord aastas lagedale tulevad. Sama hästi võiks üldse seksi, fantaasiad ja unistused ära keelata ning interneti kinni panna. Ning vähemalt veerandi Eesti vapratest ja ilusatest psühhiaatri juurde oma seksuaalsust ravima saata.
Mõtlesin isegi neile paar oma head kontakti saada. Või teine asi, mis mul peast läbi käis – peaksin peale selle eksperimendi lõpetamist äkki ise endale abi paluma?

Kompleksivaba, ärivaistuga naine võiks seksiportaali vahendusel Esimese Eesti ehk heal järjel ettevõtjate, advokaatide, sportlaste-muusikute, riigiametnike ning poliitikute seksuaalfantaasiaid ja – vajadusi täites kuus vähemalt pool riigikogulase palka teenida. Kingitused, korteri rent, õpingud, reisid ja restoranid pealekauba.

Pärast esimest ehmatust hakkas mul paari nädala asemel paarikuiseks veninud vaatluse käigus hasart tekkima: millega mõni meeleheitel koduperemees, ekstreemsoovidega tippjuht või iiveldama ajav veebipervert VEEL üllatada suudab?!

Kindlasti mõistan nüüd paremini edukat ja atraktiivset meest, kel pealtnäha kõik olemas, ka väga ilusad naised. See mees otsib internetist spontaanset seiklust ja uut elamust. End elu- ja äri väljakutsetes teostanud mees vajab üha rohkem adrenaliini ka seksis. Isegi kui ta oma kõige salajasemate salasoovide täideviimise eest maksab, ei ole see ju kuritegu, mille eest vangi peaks pandama.

Ja ka pime kana leiab tera! Kohtasin oma virtuaalse (s)eksperimendi käigus väga intelligentset ja sümpaatset rahvast, kelleta mu tänane elu oleks oluliselt kahvatum. Ja kõik mehed vist ikkagi ei ole s*tapead.
Näiteks tutvusin välismaakeelse härraga, kes esialgu tahtis seksi osta, aga pärast kohtumist tema kontoris ja õhtusööke Tallinna eliitrestoranides teatas: „I dont want f*ck you, I want to make love to you“. (“Ma ei taha sinuga seksida, vaid sinuga armastust jagada”).

Samuti sain teada, et ka pealtnäha kõige liiderlikumal mehel võib tegelikult olla siiras hingeelu ja ta ei otsigi alati seksi, vaid hoopis armastust. 

Samas paneb see mind siinkohal küsima. Kas sul kodus ei ole sellist armastust? Miks sa seda endiselt kuskilt portaalist otsid? Ja kas sa ei karda, et võid moosijuttu hoopis interneti vahendusel oma kalli abikaasa sõbrannale kirjutada, kes just Tinderdamisest ära väsis?

Minu kirjakasti potsatas väga palju kirju meestelt, kes soovisid, et ma neid orjaks võtaksin. Hoidke piipi ja prillid prouad!

Potentsiaalsed orjakandidaadid, kelle seas oli nii Soome ehitajaid kui kõrgharidusega tippjuhte, jagunevad kahte leeri:    

Sadamaso mees kes tahab enda alandamist, karistamist ja piinamist. Nii füüsiliselt, verbaalseltkui seksuaalselt. Leebemal või räigemal moel. Originaalseim soov oli, et kinnitaksin toosi tikke juuksekummiga meesterahva kõige kallima varanduse otsa, süütaksin põlema ja vaataksin pesu väel pealt, kuidas kõrvetab. Kui avaldasin kartust, et äkki läheb leek liiga suureks ja kogu värk põlema, tuli kindel vastus: ei lähe.

Ütlen ausalt, sain korraliku kõhutäie sõbrannadega telefoni otsas naerda selle vastuse peale … 

Fetišimees, kes pakub ka erinevat majapidamis- ning puhastusteenust: „Teen remondivärki, koristan, võin ka triikida – kõike, mida käsite. Minu keel on loodud Teie teenimiseks, mul oleks au lakkuda puhtaks Teie varbad ja kingad. Milliseid kingitusi tohin Teile teha? Võin sponsoreerida.“

Ma isegi ei tea mis sellest tegelikult arvata? Kas jätkata orjapidamist või hakata ise koristama? Mis teie arvate?

WOWEesti.ee lehel ilmunud materjali refereerimiseks, kopeerimiseks või muul viisil kasutamiseks palume tutvuda kasutustingimustega.

Back to top button
Close