SEKS JA SUHTED

(S)eksperiment 3.osa – püksikubusiness ja varbamees!

Oma eksperimendi käigus olen ma õhtuti pisarateni naerda saanud, sest minus lõi välja juba next level pervo ja kirjad, mis mu postkasti potsatavad aina hullemaks lähevad.

Samas olen isegi veidike solvunud ning pettunud.

Ma olen vist veidike selline “vanakooli” pliks. Ma tahan leida oma armastuse ja ollagi ainult 1 mehega – abielluda, saada pere ja olla õnnelik. Rahulik.
Aga see minu armastus .. see peaks olema selline, et kirg mind jalapealt niidaks. Ja vot tahangi käija ringi selline armunud moll peas… ja nii ongi!

Jätkame nüüd seksiseiklustega, sest see on põnevam kui minu Mr. Bigi otsingud hetkel.

Kas maksta ja kui palju?

Salaseksi otsivad abielumehed moodustavad kolm gruppi, keda ühendab märksõna „diskreetne salasuhe“.

Tasuta lõunatajad, kes panustavad naiste ärarääkimisele. Tundide kaupa messengeris meelitades või enda meelest vaimukaid võrgutuskirju kümnetele adressaatidele kopeerides a´la: „Otsin vaheldust oma igapäevasele ja väga toredale elule, mis nagu hea lambapraad, vajab vahel veidi vürtsi. Või siis: „Otsin sõbrannat, kellega müüriserval jalgu kõlgutades maailmaasju arutada, elu vabalt võtta ja teineteisele anduda.“ Sekskohtingud toimuksid reeglina argipäeva lõunapausil või tööpäeva lõpus, sest muul ajal on pereisadel keeruline linnaluba saada.

Teine ja pisut meeldivam grupp on valmis salaarmukest ühiste reiside, restoraniõhtute ja spaapuhkustega hellitama. Oma hõivatud oleku ja minu üksildased ööd kingituste või rahaga hüvitama.

Kolmas äärmus on konkreetsed „sponsorid“, kellel pole udujutuks ja romantikaks aega: „Kus kandis asud, kohtume asap sinu pool, hotellis või autos, sponsoreerin x summaga.“

Ei saa väita, et mida kõvem „kiiks“, seda kopsakam tasu.

Mõni täiesti normaalne mees raatsib heas kesklinna hotellis tunniks-paariks toa võtta ning kohtumist keskmiselt 100 kuni 250 euroga väärtustada. Samas arvas üks interaktiive tualetimängude harrastaja, et 50 eurot oleks täitsa piisav, et teda igas variandis tualetina kasutaksin. 100 euro eest saaks tema sedasama minuga teha!!!

Päris äge rahvusvahelise haardega ärimees, endine muusik, pakkus 150 eurot suuseksi eest, mille ajal ta saaks mind kohelda kui ulakat kooliplikat:„Onu annab sulle pärast pappi, saad sõbrannadega jäätist süüa.”
Hinna sisse kuuluks ka ropendamine, sest nagu ta ise ütles: „Igapäeva elus pean ma kuradi viisakas olema.”

Ma ütlen selle peale ainult ühte asja – … what a fuck? ….

Püksikubisness: „Nuusutan neid kui võõrast naist tahan“

Saabus kiri: Ostaks su kantud aluspesu (50 eurot).
Mida ta minu püksikutega teeks? Nuusutaks ja rahuldaks ennast, kui võõra naise isu tuleb. Püksikuid hoiaks ta tolles kapi nurgas, kuhu naine ei oska vaadata.
Mu kobedamat kasvu sõbranna uuris lootusrikkalt, et äkki tema suuremad aluspüksid maksaksid rohkem aga ei – mida kauem kantud, seda kõrgem hind. 
Pärast seda kui ma ise olin sellest päise päeva ajal toimunud perverssusest šokeeritud, aga üks erudeeritum meessõber teatas – kus ma elanud olen? Jaapanis on olemas isegi automaadid, kust nagu Coca Colat või Snikersit saab osta ka kasutatud püksikuid. Seepeale otsustasime sõbrannadega, et jaapanlased pole ju rumal vaid jõukas rahvas ning äkki ongi püksikubisness uus Eesti Nokia! Arendasime äriideed turult või Türgist hulgi kokkuostetud Gucci stringidele rahvuslik muhu muster peale tikkida ja välismaa püksikupervertidele kõva vaheltkasuga maha müüa.

Varbamees: „Mis värvi mammud tulevad?“
Saabus kiri: Sooviksin tunda Sinu lakitud küüntega õhukestes sukkades varbaid oma sülepiirkonda silitamas (50 eurot). Kuna edasisine vestlus sujus väga lugupidavas toonis, otsustasin oma varbad chatis ohvriks tuua. Olles kohtumise kindlaks määranud (tööpäeva lõpus, enne varbamehe korvpallitrenni), läks mees elevile: on mul ilusad varbad ja mis värvi mammud (varbaküüned) tulevad?

Varbamees osutus väga muhedaks vennaks. Huvitavate hobide ja lahke olemisega.

Mul hakkas temast kahju .. ausalt! Tunnistasin ausalt, et tegelikult on tegemist veebiportaali eksperimendiga. Lõpetasime oma mammukiiksu ikkagi sõpradena.

Vot siis … selline on see elu!

WOWEesti.ee lehel ilmunud materjali refereerimiseks, kopeerimiseks või muul viisil kasutamiseks palume tutvuda kasutustingimustega.

Back to top button
Close