MÜSTIKA

Septembri armastuse taroskoop

VEEVALAJA – Suhted muutuvad palju paremateks kui need seni on olnud, isegi kui sa ei märka, et midagi nagu muutuks siis sinu enda nägemus võib muutuda. Taipad, et paljugi sõltub sellest kuidas sina asja näed, mitte kuidas keegi teine teeb või ütleb. Vallalistel veevalajatel on suur võimalus leida see keegi õige, mis aga ei tähenda kodus istumist ja valgel hobusel printsi ootamist vaid kui elad sotsiaalset elu, siis sinu ringkonnast leiad selle, keda oled otsinud. Mine välja ja kohtu inimestega.

KALAD – Teie süda saab aga olema täis kurbust ja masendust, sest teid võib olla petetud või hoopis on suhetes probleeme ja okkaid, mis ei taha kuidagi laheneda. Nuta oma nutud ja ela ennast emostionaalselt välja ja siis on aeg edasi minna. vallalised nutavad sellepärast, et ka neil on raske olla üksi ja tunnevad end üksikutena.

JÄÄR – Ülim paindumatus ja raskusi leida kompromisse. Suhetes tuleb leida kompromisse, mitte jäärapäiselt kogu aeg oma õigusi taga ajada, vastasel juhul tulevad tülid ja muud probleemid suhtesse. Ära ole jäik! Asjad muutuvad väga kriitiliseks ja aeg oleks üksteisega suhelda ja oma arvamus lauale panna ja nende põhjal kompromiss luua.
vallalistel pole just suurimad šanšid leida kedagi, kui nad samuti ei õpi olema pisut lahtisemad.

SÕNN – Teile tõotab september tulla seiklusterohke ja otsite uusi algusi, kuid olge ettevaatlik, kuhu oma seiklustega jõuate välja, mingisugune plaan peaks siiski paigas olema, vallalised leiavad palju uusi sõpru ja ka armastust on kerge leida, kuid see ei pruugi see õige olla, seega tee oma valik nende vahel kes on. Teie vajadus ainult rõõmu tunda praegusest hetkest võib tõelise armastuse eemale peletada. Te ei tundu olevat valmis veel suhtesse astuma, vaid tahate lõbusaid aegu.
Olemasolevad suhted saavad olema rõõmsad ja palju õnnelikumad, aga vaadake ette et te liialt ei lõbutse, siis asi käest ära minna, hoia piire!

KAKSIKUD – Suhtes on palju probleeme ja muresid, kuid sa ei mõista, kas tahad nende eest põgeneda või neid lahendada. vahet ei ole kumb tee, aga sa tunned, et sul on valus. sa kardad suhtest lahkuda, sest mis siis kui jääd hoopis üksikuks ja keegi teine sind ei taha? Enesekindlusest jääb vajaka ka vallalistel, kipute lootma, et keegi tuleb teie ellu, kuid ise selleks midagi väga ei tee.

VÄHK – Teie suhted muutuvad palju romantilistemaks ja küpsemateks, tunda on sidet omavahel, mis nii lihtsalt ei kustu. Veedate palju aega oma armastatuga. Ka vallalistel on suured võimalused kedagi leida enda jaoks.

LÕVI – Olete hajevil ja mõtlete paljudele muudele asjadele kui armastusele. Sul võib tegelikult mitu kandidaati olla ümber, kes kõik võistlevad sinu tähelepanu nimel, sinu asi on teha õige valik, ära unusta, et suhtes võib küll alguses särtsu olla, aga kestvaks suhteks on vaja ikka rohkemat kui särtsu.

NEITSI – Suhetes on pingeid, mis on sinna tekkinud sellest, et üks partneritest üritab teist ajupesta ja väita, et nii ongi õige ja nii peab olema. Sellega aga ei nõustuta ja seetõttu on tulemas tülid.
Vallalised võivad kedagi kohata vanema naise kaudu.

KAALUD – Misiganes tülid ja probleemid teil praegu on siis septembris saate neist üle, kui selle kallal ka sügavalt vaeva näete. Midagi ei tule lihtsalt aga suuremad raskused on selleks kuuks läbi.
Vallalistele pole küll hea aeg hakata uut suhet otsima, sest te pole isegi valmis selleks, mis siis et mõtlete, et oleks siiski keegi teie elus-te lihtsalt pole valmis oma elu jagama.

SKORPION – Suhted pole sinu jaoks praegu see prioriteet, sest sul on ka muid muresid. Aga suuremad raskused suhtes saavad läbi selleks korraks. Vallalised hoidku silmad lahti, sest keegi soovib teiega suhet, kuigi sina esmapilgust seda küll ei sooviks. Ära hinda raamatut tema kaante järgi!

AMBUR – Kui sa tunned, et sinu intuitsioon karjub, siis kuula seda, see on nii vaid põhjusega, sest sinu selja taga võib toimuda midagi mida sa heaks ei kiida. Suhtes on saladusi. Emotsioonid on kõrgel. Proovi suhteprobleeme lahendada siis kui oled rahulikum, sest tulises hetkemomendis ei tule just parimad mõtted pähe. Vallalistel amburitel jätkub üksiolek.

KALJUKITS – Mingi pettumus on tulemas, mis toob pisut kurbust suhtesse, millegi kaotus. Keskendudes negatiivsele unustad ära kui palju on positiivset suhtes. Nii mõnigi suhe võib leida oma lõpu ja ka vallalised pole valmis veel uude astuma. Hetkel ei ole just parim aeg.

Allikas: SIRET KÜLVI

https://www.facebook.com/TarotReadingsBySiret/

Back to top button
Close