PUHKUS

Skandinaavialik lihtsus ja puhtad maitsed Villa Ammende Restoranis

Sajandivanune Villa Ammende on üks kolmest tõelisest juugendhotellist maailmas. Villa Ammende – Pärnus asuv  luksuslik hotell ja fine dining restoran, asub idüllilises põliste tammedega parkaias, ümbritsetud kauni ajaloolise piirdeaiaga, pakkudes ajatut elegantsi, privaatsust ja unustamatuid hetki.

Selles majas peatub aeg – liiliate ja hõrk kohviaroom hõljub õhus, apelsini ja meevahaga äsjapuhastatud ehtne juugendmööbel peegeldab puhkusemeeleolu, salongi seinalt vaatavad aga maja kunagise looja, hr. Ammende abikaasa ja lapsed meie tegemisi heatahtliku pilguga.

Villa Ammende restoran pakub erinevaid võimalusi maitseelamuste nautimiseks aastaringselt – a la carte õhtusöögid, privaatruumid kohtumisteks ja pidulikeks sündmusteks, romantilised õhtusöögid lossitornis, Inglisepärane kellaviietee, pühapäevased brantšid ja salongid kokteili õhtuteks.

Villa Ammende Restoranis pakutavad road on skandinaavialikult lihtsad ja puhta maitselised. Villa Ammende köögis askeldab alates selle aasta märtsist suure kogemuste pagasiga ja tunnustatud peakokk Herkki Ruubel. Herkki  toidufilosoofiat iseloomustab niinimetatud ninast sabani mõtlemine. Ta leiab, et toidu puhul kehtib põhimõte „Vähem on rohkem“. Kasutades pigem vähem komponente ja väiksemaid koguseid, jääb igast toidust ja käigust tugevam mälestus. Restoran ongi tänapäeval ju toiduelamusi pakkuv „etendus“. Me pooldame kohalikku toorainet ja maitsepuhtust ning roogades räägib pigem tooraine enda eest.

peakokk Herkki Ruubel

Suvisel ajal on avatud ka suveterrass, kus nädala lõpus saksofonihelid kõlavad ning ka aias asuvalt kontserdilavalt toimuvat saab terrassil einestades mugavalt nautida. Kontserdilaval jagub sagimist kogu suveks, iga nädal on seal mõni põnev kontsert. Esinejad on erinevad, seega midagi sobivat leiab igaüks endale. Lisaks aias toimuvatele kontsertidele on toimumas palju eriüritusi – piknikud, moeõhtud ja brunchid.

Ammende kodulehel ja Facebooki lehel tasub silma peal hoida!
Suudame Teid kindlasti üllatada!

Back to top button
Close