ELUSTIIL / HEAOLU / KULTUUR

Sõida Foo Fightersi Baltimaade ainsale kontserdile eribussiga!

Foo Fighters
Foo Fighters annab Riias Baltimaade ainsa kontserdi. Foto: FBI Live Nation

Pikk ootamine sai läbi… 21. juunil esineb Riias, Daugava jõe kaldal 2,5 tunnilise showga maailma üks suurimaid ja parimaid live-bände, Ameerika rokkansambel FOO FIGHTERS!!! Erikülalistena astuvad üles Biffy Clyro (UK), The Kills (US/UK) ning meie oma Elephants From Neptune. Super line-up!

Foo Fighters sai loodud Nirvana trummari Dave Grohl poolt 1994. aastal pärast Kurt Cobaini surma ning Nirvana laialiminekut. Alates omanimelise kauamängiva väljaandmisest aastal 1995, on Foo Fightersi albumeid müüdud maailmas üle kolmekümne miljoni eksemplari ning neli neist on pälvinud ka Grammy auhinna kategoorias “Parim rokkalbum” – “There Is Nothing Left to Lose”, “One by One”, “Echoes, Silence, Patience & Grace” ja “Wasting Light”. Kokku on bändi looming pälvitud üheteistkümne Grammy, nelja Brit Awards’i, kolme Kerrang! Awards’i ning lisaks veel mitme teise muusikatööstuse maineka auhinnaga. Hetkel bändi viimane stuudioplaat nimega “Sonic Highways” nägi ilmavalgust 2014. aastal.

Foo Fighters on tuntud oma staadionimõõtu maratonkontsertide poolest ning ka Riias lubavad Dave Grohl, Taylor Hawkins, Nate Mendel, Chris Shiflett ja Pat Smear rokkida laval vähemalt kaks ja pool tundi, tuues publikuni selliseid rokkhümne nagu „Everlong“, „Monkey Wrench“, „My Hero“, „Learn To Fly“, „All My Life“, „Best Of You“, „The Pretender“, „Walk“, „Something From Nothing“ jpt.

Foo Fighters tuleb oma rohkem kui kaks kümnendit kestnud karjääri jooksul Baltikumi esmakordselt ning Riia show saab olema ka ainsaks kontserdiks Baltimaades.

Foo Fighters annab Riias Baltimaade ainsa kontserdi. Foto: FBI Live Nation

21. juunil astuvad Lucavsala saarel toimuval kontserdil erikülalistena üles Briti bänd Biffy Clyro, Ameerika-Briti duo The Kills ning Eesti ansambel Elephants From Neptune

Kontserdipäeval saab Tallinnast Riiga sõita ERIBUSSIGA ning kohe pärast kontserti sõidutatakse muusikasõbrad tagasi Tallinnasse.

Bussisõidu ajakava:
11:00 kogunemine Solaris Keskuse juures (Estonia post 1 peatumiskoht)
11:15 väljasõit Riia poole
13:00 peatus Pärnu bussijaamas
16:30 saabumine Riiga, Lucavsala saarele

00:15 kogunemine busside juures pärast kontserti
00:30 väljasõit Tallinna poole
04:00 paiku peatus Pärnu bussijaamas
05:45 paiku saabumine Tallinnasse – reisi lõpp Solaris Keskuse juures

Piletid superkontserdile (seisu-, fännitsooni ja katusega VIP-tribüüni pääsmed) ja eribussile on saadaval Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

 

Back to top button
Close