KUHU MINNA

Tahad kaamera ette? Värskesse Eesti noortekomöödiasse otsitakse veel osatäitjaid

Priit Pääsukese (“Keti lõpp”) järgmisel aastal esilinastuva noortekomöödia “Öölapsed” võtetele otsitakse veel taustanäitlejaid. Reageerima peaks kiiresti, sest filmitakse juba järgmisel nädalal.

Taustanäitlejaid otsitakse 3. augustil Tallinnas filmitavasse massistseeni. Valmistuma peaks pikaks võttepäevaks, mis algab kell 10 hommikul ja võib lõppeda kell 22 õhtul. Riietuda palutakse noortepäraselt, selleks saab inspiratsiooni allolevalt pildilt.

Foto: Vivian Melderi Facebooki konto kuvatõmmis

Kandideerima oodatakse 16-29-aastaseid inimesi, kellel on siiras soov kaasa teha uue noortekomöödia loomisel. Kuna tegu on väidetavalt mikroeelarvelise projektiga, siis töötasu ette nähtud ei ole, küll aga lubatakse snäkke ja “kustumatut suvemälestust”.

Huvilised saavad endast märku anda meiliaadressil [email protected] Kirjas palutakse lisaks vanusele ära märkida ka enda nimi ning lisada juure pilt profiilis ja täispikkuses.

“Öölapsed” räägib loo kolmest õest. Karin (Piret Krumm) püüab hakkama saada modernse seksistliku ärikeskkonna reaalsustega. Gümnaasiumi lõpetanud Liis (Grete Konksi) avastab, et tulevik armastatuga ei olegi nii kindel kui ta arvas. Noorim õde Jane (Alice Siil) üritab vastu panna pidutsejast sõbranna survele näidata end inimesena, kes ta tegelikult ei ole.

Back to top button
Close