MÜSTIKA

Tähemärgid ja nende kummalised seksuaalsed fetišid

Te saate oma partneriga proovida väga palju kummalisi, kuid samas huvitavaid fetišeid ning sodiaagimärk aitab teil nendes täpsemalt selgusele jõuda. Loeme sageli horoskoopi, kui valime omale töökarjääri või tahame teada, kas teatud inimene on meie jaoks õige, kuid horoskoobist saab teada palju enamat. See võib anda isegi vihjeid selle kohta, mida peaksite oma partneriga magamistoas proovima. Niisiis, siin on kõigi horoskoobi märkide kõige kummalisemad fetišid.

Jäär

Jäär naudib domineerimist ning oma enesekindlat lähenemist. Sellised fetišid nagu vihane seks, mida võimendab kirg ja energia, tugevdavad teievahelist füüsilist sidet, täiustavad seda ning muudavad rohkem loomalikumaks. Kuid enne sellega nõustumist on tähtis kehtestada piirid.

Sõnn

Sõnn tahab alati täisteenust. Einestamine magamistoas võib olla talle tõeline nauding, seega proovige vahukoort, šokolaadi või muud põnevat, kuid vaadake, et te linu ära ei määri. Lisaks võib talle põnevust pakkuda tema kaelale tehtud „maasikad“.

Kaksikud

Kaksikutele meeldib vaimne stimulatsioon, seega hoidke alati magamistoas mõni sekslelu, et talle piisavalt põnevust pakkuda. Muude Kaksikutele meeldivate fetišite hulka kuuluvad oraalseks ja siivutud jutud.

Vähk

Vähk on emotsionaalne ja teda erutab kõik, mis paneb teda tundma turvaliselt ja armastatuna. Sensuaalsed puudutused, õrnad paitused või rollimängud on vaid mõned selle sodiaagimärgi esindajale meeldivatest fetišitest.

Lõvi

Vahekord rannas on tema jaoks ülim kõrghetk. Talle meeldib flirtimine, küünistamine, hammustamine ja striptiis. Lõvi vajab palju rohkem tähelepanu kui teised, mistõttu pole rahulolu ainus asi, mida ta ihkab.

Neitsi

Neitsi igapäevane häbelikkus ei paljasta tema kohta eriti palju ja see ei näita kogu pilti, kui kaugele on ta valmis magamistoas minema.Talle meeldib sidumine, rõhumine, rollimängud, maskid, käerauad ja sarnased mänguasjad, seega on neil üsna metsikud fetišid.

Kaalud

Selle sodiaagimärgi esindajale meeldib eksperimenteerimine. Enamikul Kaaludest on kinnisidee enda (ja kõigi teiste) tagumiku osas, mistõttu meeldib talle anaalseks, laksu andmine või mis tahes muu seoses tagumikuga. Lisaks pöörab ta magamistoas partneriga võrreldes sama suurt tähelepanu ka enda mõnule.

Skorpion

Skorpion tunneb mõnu pooleldi avalikust vahekorrast parklates või tänavatel – talle lihtsalt meeldib see erutav kogemus. Üheks tema fetišiks on veel vahekord vees.

Ambur

Ambur on väga kirglik. Talle meeldib tavaliselt olla domineeriv pool ning teda erutavad kõige enam laksu andmine, kägistamine ja hammustamine. Lisaks meeldib talle mängida seksikaid mänge.

Kaljukits

Kaljukitsel võtab vahel esimese sammu tegemine väga kaua aega, aga kui ta hoo sisse saab, siis on teda raske peatada. Talle meeldib domineerida ja ta huvitub sageli vanematest inimestest, nii meestest kui ka naistest.

Veevalaja

Selle sodiaagimärgi esindajat erutavad hääled ning seepärast meeldib talle väga telefoniseks ja siivutu jutt. Veevalaja on sageli võimeline enamaks, kui tema partner on võimeline taluma.

Kalad

See sodiaagimärk on tuntuim oma jalgade fetiši poolest. Lisaks hindavad Kalad vahekorra emotsionaalset poolt rohkem kui füüsilist. Ta sõltub väga palju oma partnerist ja eeldab, et partner teeb enamiku töö tema eest ära.

Back to top button
Close