PERSOONPODCAST

TÄITSA PEKKIS! Epp Kärsin – siirusest, ehedusest ja mitte kellelegi meele järgi elamisest

“Täitsa pekkis” saate seekordseks külaliseks on üks tõeliselt võrratu naisterahvas – Epp Kärsin.

Epp ise ütleb, et ta on ettearvamatu ja pöörane. 

Epp on lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna, tal on taskus rõivadisaineri diplom, ta on aastaid tegelenud tantsimisega, lisaks on tal veel 15-aastane töökogemus iluvaldkonnas ning ta on täiendanud ennast Hiina meditsiini valdkonnas.

Tänasel päeval on aga Epp eelkõige tuntud kui naudingute koolitaja. Viimased neli aastat ongi Epp keskendunud teadlikuma ja õnnelikuma inimese koolitamisele ning sedaj ust läbi Yoni ja Lingam massaaži koolituste. Epp on koolitanud üle 13 000 inimese, tema koolitused on mitu kuud ette välja müüdud ning ta on saavutanud kõik selle kulutamata turundusele sentigi.

Epu missiooniks on päästa armastusega maailm ning teha seda siiralt ja südamega.

Rääkisime Epuga tema teekonnast. Kuidas möödus tema lapsepõlv, millised olid esimesed suhted, miks ta juba 14-aastasena kodust välja kolis. Rääkisime ka Epu kirest tantsimise vastu, tema ellusuhtumisest, emaks olemisest nind paljust muust, millest Epp varasemalt avalikult rääkinud ei ole.

“Täitsa Pekkis” saates räägivad Katrin Hinrikus ja Mihkel Vetemaa põnevate inimesega nende eludest ja asjadest, mis lähevad pekki. Miks need asjad pekki lähevad ja kuidas sellest kõigest võitjana välja tulla. 

Back to top button
Close