PODCAST

TÄITSA PEKKIS! Henry “Genka” Kõrvits: ma elan selle nimel, et oleks FUN

Seekordses “Täitsa pekkis” saates on külas Eesti üks parimaid räppareid – Henry Kõrvits aka Genka.

Kui aus olla, siis on Henry aga täielik multitalent – ta räpib, näitleb, disainib ülikondasid, on edukas ettevõtja, abikaasa ja kahe lapse (varsti kolme) isa.

Henry on oma väga kireva elu jooksul müünud arvuteid, töötanud nii Ameerikas laste laagris, kui ka reklaamibüroos, olnud Raadio 2 peatoimetaja, Saku Õlletehase Saku Rock tootejuht, klubi Korter juht, Tallinnfilmi juht. Ta on teinud muusikat ansamblitega A-Rühm ja Toe Tag. Lisaks on Henry ka iga-aastase Eesti HipHop festivali üks peakorraldajatest ning plaadifirma Legendaarne Records omanik.

Rääkisime Henryga tema lapsepõlvest, distsipliinist, jonnakusest, esimestest luuleridadest, tema eesmärkidest ja paljust muust.

Kui Henryl midagi pekki läheb, siis ta ei jää sellesse kinni ja võtab ette järgmise asja. Kõik, mis ta teeb, peab olema FUN.

“Täitsa Pekkis” saates räägivad Katrin Hinrikus ja Mihkel Vetemaa põnevate inimesega nende eludest ja asjadest, mis lähevad pekki. Miks need asjad pekki lähevad ja kuidas sellest kõigest võitjana välja tulla

Seekordses saates asendab Mihkel Vetemaad ülikonnaboss Erki Veiko. 

“Täitsa Pekkis” podcasti saab kuulata Soundcloud-is,  Spotify-s, Apple Podcasts-is ja taitsapekkis.ee kodulehel. 

Kuula saadet:

Back to top button
Close