ELUSTIIL / HEAOLU / KULTUURPODCAST

TÄITSA PEKKIS! Kaisa Abner – 3 aastaga nullist tippu ehk kuidas võidelda oma eesmärkide nimel

Seekordses “Täitsa pekkis” saate episoodis on külas tõeline sõdalane – Kaisa Abner.

Kaisa on 28-aastane tulihingeline sportlane ja ta on valinud saada bikinifitnessis parimaks. Kaisa peab väga populaarset blogi kaisafitness.ee ning on nüüdsest ka eratreener. Kaisa on suutnud oma elu nullist 3 aastaga üles töötada ning on oma saavutustega eeskujuks paljudele.

Kaisa on lõpetanud Tallinna Majanduskooli, töötanud andmesisetaja ning raamatupidajana. Tallinna Ülikoolis on ta õppinud aga hoopiski matemaatikat.

Enne täielikult fitnessile pühendumist elas Kaisa trenni tegemise kõrvalt nagu rokkstaar, kelle elust ei puudunud suitsetamine, alkohol ja rajud peod. Selline elu jäi aga kõik seljataha pärast fitnessile pühendumist. „Fitness päästis mu elu,” on Kaisa veendunud ning ta jagab oma elu ja läbielamisi väga ausalt ja avatult.

Kaisa eesmärgiks on olla Eesti absoluutne meister bikinifitnessis ning Euroopa- ja Maailmameister bikinifitnessis.

Mihkel ja Katrin rääkisid Kaisaga tema teekonnast bikinifitnessini, alkoholist, suhetest, võistlustest ning oma eesmärkide nimel pingutamisest. 

“Täitsa Pekkis” saates räägivad Katrin Hinrikus ja Mihkel Vetemaa põnevate inimesega nende eludest ja asjadest, mis lähevad pekki. Miks need asjad pekki lähevad ja kuidas sellest kõigest võitjana välja tulla. 

KUULA EPISOODI:

Back to top button
Close