PODCAST

TÄITSA PEKKIS! Marju Karin: Kui sa iga päev verd ja sitta näed, siis on elu sulle ligemal

“Kuttidele tuleb juurde minna ja küsida, kas tahad või ei taha!” räägib Marju saates “Täitsa pekkis” enesekindlalt. 

Marju juhib omanimelist Marju Karini ilukliinikut ja oma valdkonnas on nad Eesti edukaimad. Marju on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ning töötanud 20 aastat Põhja-Eesti regionaalhaiglas operatsiooniblokis ning Punases Ristis.

Ettevõtlusega alustas Marju juba kolmandas klassis tunnistuste võltsimisega. Oma neljast lapsest esimese sai ta 15-aastaselt ja teise 17-aastaselt. See aga ei takistanud teda õppimast ja tegutsemast. Magistrikraad on tal nii psühholoogias, kui ka rahvusvahelistes suhetes. 

Saade Marjuga on põnev, sest ta ütleb asju otse. Samuti läheb ta natukese üle piiri ja enda sõnul on ta ka veidi sõge. Katrin ja Mihkel vestlevad Marjuga väga erinevatel värvikatel teemadel. Marju ellusuhtumine on positiivne. Tal on olnud elus palju väljakutseid aga tema neid pekki minekute või raskustena ei vaata. See on elu ja elu tuleb elada!

“Täitsa Pekkis” saates räägivad Katrin Hinrikus ja Mihkel Vetemaa põnevate inimesega nende eludest ja asjadest, mis lähevad pekki. Miks need asjad pekki lähevad ja kuidas sellest kõigest võitjana välja tulla. 

Back to top button
Close