PUHKUS

Kvaliteetaeg perega: Tallinna Loomaaias toimub kõrvitsapidu

Laupäeval, 29. oktoobril, algusega 10:00 toimub Tallinna Loomaaias suur kõrvitsapidu, kus serveeritakse  loomadele kõrvitsaid tavapärasest erinevalt, mis omakorda rikastab ka nende igapäevaelu. 

Loomaaed kutsub kõiki toredale sügisesele jalutuskäigule, kus saab näha, mida loomaaialoomad kõrvitsatega ette võtavad. Aedikute juures on ka loomaaiatöötajad, kes aitavad loomade käitumist lahti mõtestada. Kell 14:00 pakutakse elevandimaja ees tasuta maitsvat kõrvitsasuppi.

kõrvitsapidu
Hüäänn armastab korvitsaid! Foto: Signe Kalgan

Kõrvitsapidu toimub tänu headele inimestele

Kõik sel päeval loomaaia loomadele antavad kõrvitsad on loomaaeda saadetud üle Eesti heade inimeste poolt. Kõrvitsaid on ühe-, kahe- ja ka sajakaupa saabunud üle kogu Eesti, Saaremaast Ida-Virumaani, Võrumaast Harjumaani. Sügise jooksul on DPD Eesti AS kullerid loomaaeda toonud pea 13 000 kilo kõrvitsaid.

Kehtivad sügisesed piletihinnad. Kassad suletakse õhtul kell 17, kuid loomaaias võib jalutada veel kuni kella 19-ni. Kõrvitsapäeva kohta leiab rohkem infot SIIT ja piletite kohta SIIT.

Ohustatud liikide kaitsel ja püsimajäämisel on loomaaedadel väga tähtis roll. Külastades Tallinna Loomaaeda aitad kaasa kogu maailma loodusliku mitmekesisuse säilimisele.

Back to top button
Close