KUHU MINNA

Tallinna ööelu vürtsitab peagi uus öölokaal

Kui sada aastat tagasi hoiustati Tallinnas Vabaduse platsi kõrval Harju tänaval salajastes seifiruumides Eesti Vabariigi kulda, siis nüüd avatakse seal öölokaal, mis on oma ajaloo vääriline.


Daamid ja härrad, kunagise pangahoone kuulsatesse ruumidesse ehitatud ööklubi SEIFi uksed avanevad esmakordselt 13. septembri õhtul, kui lavale astub kullast kallim 2 Quick Start.

Väärikas koht on uute tegijate juhtimisel saamas uut, ainulaadset ja värsket nägu – ööklubi SEIF interjöör on sisekujundaja Elen Tamme originaallooming. Kaasaegsete visuaalide ja mängleva valguse eest hoolitseb Eventech ning perfektse helisüsteemi paigaldab Audiosky.

Ehitustööd on täies hoos! Foto: Erakogu

Klubi turundusjuhi Rivo Rahuoja sõnul teist taolise kontseptsiooniga ööklubi Eestis veel ei ole. «Jah, see on kindlasti ainulaadne klubi. Kogu SEIFi sisu on nullist ülesehitatud. Uhiuus interjöör, kvaliteetsed lahendused ja suur peosaal koos lisadega – aga nagu ikka, seifi sisu on konfidentsiaalne,» hoidis Rahuoja klubi sisustuse osas saladusloori.

Rahuoja lisas, et nagu väärikale pangahoonele kohane, on ka esinejate ja joogiretseptide valiku peamiseks kriteeriumiks kvaliteet ja mitmekesisus. Iganädalastel pidudel saab kuulata peavoolu tantsumuusikat, lisaks astuvad üles ainult parimad artistid Eestist ja mujalt maailmast. See on klubi, kus inimesed saavad tunda ennast vabalt, kuulata oma lemmikmuusikat ning nautida meeldivas seltskonnas suurepäraseid kokteile.

«Oodatud on inimesed, kes oskavad hinnata kvaliteetset meelelahutust ja tantsumuusikat. Klubi on suunatud kõigile – nii kohalikele kui ka välismaalastele, kel vanust vähemalt 21 aastat» ütles Rahuoja.

Avapidu leiab aset 13. septembril ja uksed avatakse 23.00.
Riietusstiil on smart-casual.

Laupäeval, 14. septembril alustab venepidu Блеск/Blesque ja lavalaudadele astub palavalt armastatud superstaar Sveta (RUS).Back to top button
Close